НАШІ РЕЙСИ

Повернення на Львівщину рейсом Краків-Стрий

 
Своєю близькістю до польського кордону Львівська область спонукає до систематичних поїздок до найближчих сусідів. Стрий відрізняється досить вигідним розташуванням - він оточений пам'ятками Галичини і мальовничими краєвидами. З міста легко дістатися автобусом до санаторно-курортних баз Моршина і Трускавця.

 
Автобус Краків-Стрий

 
Регулярні подорожі накопичують досвід і формують потяг до комфорту. Ось чому вибір перевізника – першочергове завдання, коли потрібно купити квитки Краків-Стрий. Компанія East West Eurolines здійснює рейси в Європу давно, і на перше місце в своїй роботі ставить зручність пасажирів. Щоб забронювати безкоштовно місця в автобусі, вам достатньо скористатися нашим сайтом.
 

У пошуках старого Стрия


Перша згадка в літописах про поселення з цією назвою відноситься до 1385 року. Але майже марно шукати в Стрию фактичні свідоцтва минулих епох. Численні вторгнення, війни і пожежі стерли нагадування про славне минуле.

До 1886 року будівлі в місті були в більшості дерев'яними. Перетворення на важливий транспортний вузол і розробка нафто-газових родовищ в регіоні змінили його. З’явилися мощені вулиці, будівлі, над зведенням яких працювали кращі архітектори епохи модерну. Відомо, що газові ліхтарі за часів Австро-Угорщини світилися цілодобово, оскільки муніципалітет економив на оплату праці ліхтарників, а газ був майже безкоштовним. За це Стрий був прозваний «містом вічного світла». Нині його візитною карткою за правом вважаються магнолії - навесні він потопає в їх цвітінні.

Історичне значення і високу архітектурну цінність представляють церква Архістратига Михаїла і костел Різдва Богородиці. Їх діяльність в цих місцях простежується з незапам'ятних часів, хоча в нинішньому вигляді їх відбудували тільки на рубежі XIX-XX ст. До приходу радянської влади обидва храми були католицькими. Після здобуття Україною незалежності неоготичний Михайлівський собор був переданий православній єпархії.
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок