Напрям: Краків - Тернопіль (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Краків Тернопіль

20:45

відправлення

12 год 15 хв
час у подорожі
10:00

прибуття

5

вільних

Краків Тернопіль

20:20

відправлення

10 год 00 хв
час у подорожі
07:20

прибуття

10

вільних

Краків Тернопіль

20:45

відправлення

12 год 15 хв
час у подорожі
10:00

прибуття

3

вільних

Краків Тернопіль

20:20

відправлення

10 год 00 хв
час у подорожі
07:20

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Рейс Краків-Тернопіль


Популярність Кракова у жителів Тернополя пояснюється, в тому числі, його близьким розташуванням, можливістю досить швидко дістатися до нього автобусом і так само швидко повернутися. Для поляків же тернопільський регіон, що зберігає в руїнах замків польських магнатів спогади про колишню славу Речі Посполитої, привабливий ностальгічно. Сам же Тернопіль, нехай і поступається Кракову в архітектурному розмаїтті, все ж здатний заворожити навіть досвідчених туристів історіями зі свого билинного минулого.
 

Як купити квитки онлайн

 
В нашу епоху, коли на рахунку кожна хвилина, черги до кас вже не актуальні. Інтерактивний сервіс дозволяє забронювати безкоштовно місця в автобусі на потрібний рейс. Завдяки багатому досвіду East West Eurolines в пасажирських перевезеннях і орієнтованості на потреби клієнта ми пропонуємо вам рейси за усіма найпопулярнішими напрямками у найзручніший час. Обрати в розкладі рейс, що прямує за маршрутом Краків-Тернопіль, і купити квиток на нього легко в будь-який час доби.
 

Тернопільські пам'ятки

 
Поява і розвиток міста безпосередньо пов'язані з загрозою кримськотатарських вторгнень. У 1540-і рр. були споруджені замкові стіни. Фортечні споруди отримали назву за іменем коронного гетьмана Яна Тарновського. Згодом до складу укріплень увійшли монастирі єзуїтів і домініканців, церкви Чесного Хреста, Воздвиження Чесного Хреста, Різдва Христового та синагоги.

Комунікація між ними була налагоджена численними підземними повідомленнями. Згідно з переказами, в катакомбах існувало таємне підземне місто. Якось туди був відправлений засуджений до смертної кари молодий злочинець - він повернувся звідти німим і посивілим старим. Однак у наш час печерні екскурсії лише стимулюють цікавість туристів.

Річка Серет була перекрита греблею, і цитадель опинилася на штучному острові, з усіх боків захищеному водою. Рукотворне озеро в наші дні - найбільш популярне місце відпочинку городян. Їх сюди приваблюють вітрильні й гребні прогулянки, а також встановлений на водній поверхні фонтан.

Ще одна значуща пам'ятка - замок Тарновських. Він був практично стертий з лиця землі в другій половині XVII століття. Заново його відбудували тільки на початку XIX століття, як садибу для проживання і прийому гостей. На жаль, тепер він уже не мав прославленої фортифікаційної суворості минулого. Після чергових руйнувань, яких замок зазнав під час Другої світової, його відбудовували саме в такому «садибному» вигляді.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок