НАШІ РЕЙСИ

Рейс для романтиків і філософів Краків-Умань

 
Спокійна Умань відображає в своїй зовнішності долю країни і народів, що її населяли. Переживши бурхливі часи гайдамацьких повстань, вона перетворилася в тиху гавань для тих, хто шукає умиротворення і духовного росту. Саме тут розкинувся відомий ландшафтно-парковий комплекс «Софіївка», по сусідству з яким розташувалася могила засновника хасидизму - цадика Нахмана.
 

Доступний спосіб забронювати безкоштовно місця в автобусі

 
Перебуваючи в Кракові у справах або подорожуючи заради власного задоволення, вам не потрібно поспішати на вокзал займати чергу в касу, щоб купити квитки на автобус Краків-Умань. На сайті компанії East West Eurolines це можна зробити в будь-який зручний час, і всього за пару хвилин. Досить задати відрізок шляху в нашому пошуковику, щоб сформувати список рейсів за потрібним напрямком, і обрати відповідний за розкладом.


Умань

 
Здебільшого приїжджі зосереджують свою увагу на ландшафтному парку «Софіївка». Однак і саме місто досить цікаве за рахунок архітектури історичного центру, характерної для єврейських містечок Черкаської області. Фасади будівель XIX-XX ст. дозволяють туристам поринути в атмосферу старого мирного містечка, що вже забуло про шевченківських гайдамаків, але ще не занурилося у вир подій XX століття.

Споруджений магнатом Потоцьким в подарунок коханій дружині Софії шедевр паркового мистецтва «Софіївка» є своєрідним доказом прагнення людини до гармонії з природою.

Прообраз цього парку зустрічався княгині у Версалі при дворі Марії-Антуанетти і в Несвіжі у Єлени Радзівіл. Поєднання різноманітних реліктових рослин, водойм, містків, античних гротів і статуй створюють ефект зупиненого часу.
 
Купуйте автобусні квитки у нас на сайті і вирушайте до Умані, щоб побачити цей рукотворний шедевр своїми очима.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок