НАШІ РЕЙСИ

Портове місто Бремен


Кожне місто чимось живе: туризмом, торгівлею, мистецтвом. Бремен жив портовим життям. Він вже давно не є об'єктом романтизації морських пригод. Зараз це сучасне господарство з відмінними фахівцями і сучасним обладнанням. Приїжджайте - і ви все побачите самі!


Автобус Львів - Бремен: вартість квитка


Так, основою життя Бремена є порт, але на жаль, у Львові порту немає, так що не вдасться прибути в Бремен на кораблі. Обирайте автобус Львів - Бремен! Це сучасний комфортабельний транспорт, свого роду наземний корабель!

Дивіться розклад рейсів на сайті і обирайте той, який подобається вам найбільше. Зробивши вибір, не покидайте сторінку. Не варто відмовлятися від своїх планів, потрібно купувати автобусні квитки Львів - Бремен вже зараз. Або хоча б їх забронювати безкоштовно, щоб викупити пізніше.

Квиток на автобус - це шанс побачити світ за межами свого міста. Хапайте його!


Гучний і сучасний порт


Любителі морської тематики насамперед направляються у порт Бремена. Контейнерний термінал, автопорт, круїзний термінал Columbuskaje - все це доступно для огляду рядовим туристом. Головне, не заважати співробітникам порту працювати. На Columbuskaje збираються найкрасивіші круїзні лайнери і яхти, автопорт відомий найбільшою в Європі системою перевантаження автомобілів.

Далі прогуляйтеся до Вегезак. Це застигла в часі історія Бремена. Не сучасний галасливий порт, а будинки рибалок, маленькі портові контори, склади та верф «Вулкан». Все як було роки тому - нічого не змінилося, хіба що комп'ютери поставили. Вегезак відразу приходить на розум, коли говориш про старовинні судна і вільний вітер Північного моря!

Біля води завжди хочеться їсти. Завітайте до Madame Ho. В'єтнамська кухня для будь-якої події: від торжества до обіду. Якщо ви віддаєте перевагу чомусь традиційному, то вам у Topaz з його затишною атмосферою і європейськими стравами. Економних туристів приваблює цінами і німецькою кухнею Schroter's Leib und Seele. Тут і галасливій компанії в окремих кабінетах знайдеться місце, і гаманець не сильно схудне.

Вдихніть на повні груди в Бремені!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок