Напрям: Львів - Дортмунд (26 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Львів Дортмунд

14:00

відправлення

22 год 55 хв
час у подорожі
11:55

прибуття

11

вільних

Львів Дортмунд

14:00

відправлення

22 год 55 хв
час у подорожі
11:55

прибуття

0

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Подорожуємо і економимо

 
Щоб побачити максимум пам'яток за одну поїздку, скористайтеся автобусом. Цей транспорт стане для вас незамінним в подорожах Європою.
 

Як купити квиток на автобус Львів - Дортмунд
 

Запорукою успішної подорожі за кордон є відповідальний перевізник. Компанія «East West Eurolines» пропонує своїм клієнтам поїздку сучасним транспортом вітчизняного та європейського виробництва. Ми давно успішно працюємо на ринку, і заслужили довіру у своїх клієнтів. Тут, на нашому сайті, ви знайдете розклад рейсів Україною та до Європи, і зможете купити квиток на автобус Львів - Дортмунд. Компанія надає тільки якісний сервіс і найдоступніші ціни. У нашому штаті працюють професіонали своєї справи. Менеджери з радістю підкажуть, як забронювати безкоштовно квитки. Щоб сплатити своє замовлення, скористайтеся наступними способами:
Постійні клієнти отримують іменну дисконтну карту, яка дозволяє суттєво економити кошти. Більш докладно про неї можна дізнатися на сайті ewe.ua. Розглянемо причини, за яких варто купити автобусні квитки Львів - Дортмунд саме у нас:

 
Дортмунд

 
Дортмунд - велике німецьке місто. Він має цікаву історію, тому є особливо привабливим для туристів. І тут дійсно є на що подивитися. Більшість старовинних будівель, які збереглися у відмінному стані, мають релігійне значення. Щоб краще роздивитися Дортмунд, вирушайте на екскурсію на омнібусі - двоповерховому автобусі. Розглянемо найпопулярніші пам'ятки: Орлина вежа, стара ратуша, церква Святого Петра, музей пивоваріння, будинок Дельвіга.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок