НАШІ РЕЙСИ

Рейс Львів-Ельблонг: години в дорозі здадуться секундами


У ваших найближчих планах - поїздка до чарівного курортного міста Ельблонг? Наша компанія не тільки надасть вам висококласний транспорт, але і урізноманітнить час у дорозі. З нами враження про поїздку почнуться вже на борту автобуса Львів-Ельблонг.
 

Автобус Львів-Ельблонг: маленький пасажирський Едем


Багато людей невдоволено кривляться, почувши про перспективу їхати автобусом. Це означає, що вони поки не знайшли гідного перевізника! Наша компанія подбала про все необхідне, щоб замовлення квитків на рейс Львів-Ельблонг було по-дитячому простим, а час в поїздці пролетів непомітно. Регулярні рейси до безлічі країн і міст Європи. Пасажирський комфорт - понад усе.
Купити квиток на нашому сайті простіше, ніж порахувати до десяти. Замість стояння в стомливій черзі до каси ви можете забронювати безкоштовно квиток на сайті і купити його в пару кліків.

У нас на сайті ви знайдете розклад, регулярні рейси, кваліфікованих менеджерів.
 
В автопарку EWE - 330 автобусів всесвітньо відомих виробників, зокрема:
 
Салон кожного автобуса оснащений кондиціонером, що підтримує ідеальний мікроклімат. Вас чекають сидячі місця підвищеного комфорту, наявність розеток, куди можна підключити заряджатися будь-який пристрій, точка доступу до Wi-Fi з відмінною швидкістю і без перебоїв в мережі, біотуалети на борту.

 
Ельблонг: куди відправитися і що побачити

 
 У місті Ельблонг знадобиться не один день, щоб обійти всі його визначні пам'ятки. Сюди їдуть не тільки для того, щоб провести час на пляжах Балтики, а й помилуватися численними костелами, унікальною ганзейською архітектурою, прогулятися серед заспокійливої природи Ельблонзького каналу. У мальовничому парку Бажантарнія увагу привертає палац Августа Аббега, побудований в 1811 році. Костел святого Антонія, побудований в XIV столітті, вважається однією з найкрасивіших святинь Польщі.

В історико-археологічному музеї Ельблонга ви зможете дізнатися про всі таємниці цього прекрасного міста. Обов’язково погляньте на фрагменти старовинного замку Ельбінг, побудованого в XII столітті для оборони міста і пристані. Руїни замку, зруйнованого в ході 13-річної війни, зберігають історичний дух і атмосферу старого Ельблонга.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок