НАШІ РЕЙСИ

Переваги подорожей автобусом

 
Туристи з досвідом знають, що транспорт відіграє важливу роль у подорожі. Щоб побачити максимум пам'яток за одну поїздку, досить купити квиток на автобус. Він має цілий ряд переваг:

 
Автобус Львів-Франкфурт-на-Майні

 
Щоб не переплачувати за квитки і подорожувати з підвищеним комфортом, користуйтеся послугами перевізників, а не посередників. Компанія «East West Eurolines» пропонує своїм клієнтам замовлення квитків за найвигіднішими цінами. У нашому автопарку знаходяться тільки сучасні автобуси вітчизняного та європейського виробництва. На сайті компанії ви знайдете розклад рейсів за потрібним напрямком, без зусиль зможете забронювати безкоштовно або купити квиток на автобус Львів-Франкфурт-на-Майні. Обов'язково зареєструйтеся на сайті ewe.ua. Ви завжди будете в курсі наших поточних акцій, а в особистому кабінеті зможете відслідковувати свої замовлення. Ми пропонуємо нашим постійним клієнтам збирати і обмінювати квитки на іменну дисконтну карту. Вона дає право отримувати знижки від 5% до 25%. При виникненні розбіжностей або питань звертайтеся до менеджера. Він завжди готовий проконсультувати і допомогти забронювати безкоштовно місце в салоні. Купуйте квиток на автобус Львів-Франкфурт-на-Майні на нашому сайті за рядом причин:

 
Франкфурт на Майні

 
Франкфурт-на-Майні - німецьке місто, розташоване на обох берегах річки Майн. Він є центром розвитку культури, бізнесу та науки. Франкфурт зацікавить своїх гостей щорічним автосалоном, різними фестивалями і книжковими ярмарками. Після Другої світової війни в місті практично не залишилося старовинних будівель. Пам'ятники архітектури, що збереглися, можна побачити на площі Ремер. Головною її окрасою є ратуша, їй трохи більше шестисот років. У центрі площі розташований Фонтан правосуддя зі статуєю богині Юстиції. Назвемо декілька пам'яток, що користуються особливою популярністю у Франкфурті:

Помилка

Ок
Відміна
Ок