Напрям: Львів - Гамбург (26 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Львів Гамбург

14:00

відправлення

18 год 30 хв
час у подорожі
07:30

прибуття

8

вільних

Львів Гамбург

14:00

відправлення

18 год 30 хв
час у подорожі
07:30

прибуття

0

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Мистецтво в Гамбурзі


Гамбург - це не тільки великий порт, емігранти і офіси. У Гамбурзі розвивалося і мистецтво також. Навіть самі працьовиті люди люблять відпочивати, і часто роблять це з розмахом.


Автобус Львов - Гамбург: вартість квитка


Взяти участь в цьому святі життя легко: варто лише обрати рейс Львов - Гамбург, придбати квиток на автобус і відправитися в дорогу. Подивитися актуальний розклад рейсів ви можете на сайті в будь-який момент.

Зараз настала ера покупок через Інтернет, тому купити квиток ви також можете через сайт. Або забронювати безкоштовно, якщо вам так буде зручніше. Не забудьте тільки викупити квиток на автобус Львов-Гамбург - адже це ваш пропуск в світ приголомшливих розваг.


Різноманітність відпочинку


Гучна слава про нічне життя Репербан мчить світом. Ця вулиця ніколи не спить: тут вам наллють в будь-який час доби, тут ви зможете натанцюватись досхочу, насолодитися кабаре і вар'єте. Відрив на повну! Ось що таке Репербан.

Любителькам шопінгу найкраще почати знайомство з головною вулицею бутиків - Менкебергштрассе. Транспортний рух на цій вулиці перекрито, хіба що проїде таксі. Від окремих магазинів відомих бутиків до величезних торгових центрів «Галерея Кауфхоф» і «Карштадт» - тут є, де розгулятися.

Культурне життя міста представлене ​​не менш яскраво. Гамбурзька картинна галерея - один з кращих художніх музеїв Німеччини. Більше 3000 полотен, 650 скульптур, зібрань монет і медалей, починаючи із Стародавнього Риму – дві окремих будівлі, в яких можна заблукати.

Основа колекції - епоха Середньовіччя. Тут виставлені роботи таких метрів як Рембрандт, Ван Дейк, Каспар Фрідріх, Моне, Ліберман і Ренуар. І це тільки частина робіт в стилі німецького романтизму та імпресіонізму.

В Галереї Сучасності виставлені сучасні роботи німецьких художників. Сучасністю тут вважають час з 1960 року і до цього дня, так що за роботами Уорхола, Хокні, Герхарда Ріхтера - сюди. У цій галереї прекрасно все, навіть величезне панорамне вікно.

Приїжджайте в Гамбург і переконайтеся самі!
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок