НАШІ РЕЙСИ

Несподіваний рейс Львів – Єленя-Гура


Пам'ятки Умані не потрібно особливо представляти. Однак, якщо їх відвідування надихне вас на турне у долину неймовірної краси, де розташоване старовинне сілезьке містечко Єленя-Гура, ви не пошкодуєте про своє рішення. Оточене гостинними горами, воно приваблює безліч любителів активного відпочинку з усього Євросоюзу. Культурно-масові події проводяться тут на регулярній основі щороку, і тільки додають популярності цьому райському куточку на кордоні Польщі, Чехії та Німеччини, вплив яких відчувається тут на кожному кроці.


Швидкий і надійний спосіб купити квитки

 
Відправитися у подорож автобусом Львів – Єленя-Гура через пів-Європи більш ніж реально. Розклад рейсів легко відшукати у нас на сайті. І якщо час відправлення і вартість вас влаштовує, ви можете відразу ж сплатити поїздку і почати збиратися в дорогу. Можна також заздалегідь забронювати безкоштовно місця в салоні, сплативши їх безпосередньо перед від'їздом.
 

Європейське повітря Гори Оленів

 
Назва цієї місцевості виникла завдяки оленям, що жили тут ще понад дев'ять століть назад. І вже більше століття місто має репутацію хорошого курорту. Одним з його природних надбань є гарячі цілющі джерела, завдяки яким відбулася справжня революція в лікуванні і профілактиці багатьох хвороб. З XIX століття їх використання поставлено на промислову основу. Крім лікування, сюди їдуть також і за екстримом: взимку гірські схили зустрічають лижників, а влітку – планеристів.

Всесвітньої слави надбали руїни місцевого замку Хойник. Його могутні стіни постраждали зовсім не від воєн, а від удару блискавки і подальшої пожежі в 1675 році. Щорічно тут збираються шанувальники лицарських турнірів і розваг в дусі середньовіччя.
Прекрасну ринкову площу з Ратушею 1740-х рр. облюбували вуличні актори. І їх можна зрозуміти: фасади барокових і готичних будівель - відмінні декорації для театральних перформансів.

Унікальні церкви XIV-XVIII ст. служать майданчиками для організації фестивалів органної музики. Встановленим в їх залах оригінальним інструментам зараз по двісті-триста років, і це викликає трепет у будь-якого музиканта.
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок