НАШІ РЕЙСИ

Прекрасні сни в Карлсруе


Сни різних людей відрізняються один від одного: пекареві сниться хліб, юристу - суд, а маркграфу Карлу III Вільгельму - власне місто. Подивитися на сон маркграфа можна в будь-який момент, досить купити квиток, сісти на автобус і відправитися в дорогу.


Автобус Львів - Карлсруе: вартість квитка


Обрати рейс Львів - Карлсруе допоможе актуальний розклад рейсів на сайті. Досить обрати пункти відправлення та призначення, дату поїздки - і розклад готовий.

Обирайте для себе автобус, купуйте автобусний квиток Львів- Карлсруе. Також ви можете забронювати безкоштовно місце і сплатити замовлення пізніше, ціна від цього не зміниться. Зробити все це досить просто, з цим впорається навіть дитина, а скільки задоволення отримаєте ви від поїздки!


Міські пейзажі


Чим примітний сон маркграфа? Дружина маркграфа на прогулянці в лісі втратила віяло. Вона так дорожила ним, що маркграф не тільки відрядив людей на пошуки віяла, але і сам пішов шукати. Стомившись від марного заняття, приліг Карл в затінку відпочити і побачив сон про місто у вигляді віяла. Він побачив місто зверху, і барвистий, вигадливий пейзаж полонив його. І ось були побудовані в реальності прекрасний порт і замок. Подивіться самі на панораму міста зверху в Google картах. Шикарний вид, чи не так?

Головною пам'яткою міста є палац маркграфів і великих герцогів Баден, навколо якого і виріс Карлсруе. Навколо замку був розбитий французький парк в бароковому стилі.

Початковий замок був побудований з дерева, але дерево недовговічне, тому поступово замок перебудували в камені. Замок був задуманий як символ могутності і багатства. І щоб підняти престиж Карлсруе, маркграфи надавали привілеї для людей мистецтва. Слава «Палацу муз» розійшлася всією Європою, і багато знаменитих людей приїжджали до Карлсруе, щоб насолодитися музикою, картинами, п'єсами. Серед них Лаватер, Клопшток, Гете, Глюк, Віланд, Вольтер.

У 1919 році Палацовий комплекс відкрили для звичайних відвідувачів як Державний музей баденської землі. У 1944 році палац повністю вигорів, і відновлення зайнято довгих 11 років.

Подивіться самі, що вийшло у влади Карлсруе. Щасливої ​​дороги!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок