НАШІ РЕЙСИ

Природа навколо Оснабрюка


Оснабрюк лежить на території геологічного заповідника Terra.vita ЮНЕСКО, що охороняється ЮНЕСКО. Якщо ви плануєте відпочинок на природі, зверніть свою увагу на це місто і найбільший заповідник Німеччини. Тут є, чим зайнятися.


Автобус Львів - Оснабрюк: вартість квитка


Переконатися в цьому просто. Варто лише приїхати в Оснабрюк і ви відразу зрозумієте, що це за місто. Купуйте квиток на автобус і будьте готові вирушити в дорогу вже завтра. На сайті є актуальний розклад рейсів Львів - Оснабрюк. Обирайте дату поїздки і робіть замовлення!

Також ви можете забронювати безкоштовно квиток на автобус. Не забудьте викупити його, адже немає нічого простішого, ніж в повсякденній рутині забути про таку дрібницю, як автобусний квиток Кременчук - Оснабрюк. Робити цього абсолютно не треба, адже відпочинок вас чекає незабутній.


Зелені моря Оснабрюка


Для початку: 1200 кв. км геопарка, які можна обійти пішки, а також об'їхати на велосипеді або верхи на коні. Якщо ви любите починати з чого подрібніше, то прогуляйтеся палацовим парком. Він як раз в центрі міста. Ви зможете в цей же день оглянути міську ратушу, прогулятися по вузьких вуличках, відвідати палац.

В Оснабрюці знаходиться найстаріший громадський парк Північної Німеччини. Не всі парки були доступні звичайному городянину, тому подивитися на бюргерський парк, який першим відкрив свої ворота для відвідувачів, точно варто.

Оснабрюцький університет приваблює не тільки студентів, але і ботаніків, адже довкола будівлі розбито прекрасний Ботанічний сад.
Якщо ж ви віддаєте перевагу тому, щоб милуватися зеленим морем біля води, не переживайте і не шукайте іншу локацію. Оснабрюк стоїть на березі річки Хазе, і мальовничих місць тут вистачає. Найчистіша вода Рубенбрухського озера вабить за місто, тому беріть велосипед і вирушайте в дорогу.

Оснабрюк - це не тихе село посеред заповідника. Німецький федеральний фонд підтримки і захисту навколишнього середовища розташовується саме тут. Як вже говорилося, тут розташований відомий університет, тому німецький фонд світових досліджень теж тут. Єпископ побажав жити на природі, відповідно, його резиденція в Оснабрюці. Де ж ще?

Приїжджайте в Оснабрюк. Ви відпочинете всією душею!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок