НАШІ РЕЙСИ

Політичне значення Регенсбурга


У X столітті правителі вважали за краще жити на широку ногу і піклуватися про свою безпеку. Звичайно, їм не потрібно було виплачувати кредит за квартиру, і можна було побудувати кілька замків в різних куточках своїх володінь і переїжджати з одного в інший. Сьогодні ми можемо відчути дух епохи в одному з таких збережених пфальців. Це Herzogshof в Регенсбурзі.


Автобус Львів - Регенсбург: вартість квитка


На щастя, зараз не X століття, і давно вже придумані більш комфортні способи пересування, ніж кінь та карета. Наприклад, швидкісний автобус Львів - Регенсбург із зручними кріслами і затишним мікрокліматом. Квиток на автобус коштує порівняно недорого, і купити квиток можна онлайн на сайті ewe.ua - не потрібно нікуди йти.

Обрати собі рейс можна в будь-який момент. На сайті ви знайдете завжди актуальний розклад з усіма доступними автобусами, цінами і перевагами. Залишається тільки переглянути і обрати краще! І забронювати безкоштовно квиток, поки його не забрав інший, більш цілеспрямований турист.


Герцогський будинок


Перші герцоги Баварії Агілольфінги побудували собі пфальц в Регенсбурзі. Згодом цей затишний будиночок відійшов Карлу Великому. Незважаючи на те, що до XIII століття роль пфальців зійшла нанівець і правителі осіли в улюблених замках, Регенсбург ще довго залишався центром політичного життя.

Наприклад, тут проводилися нерегулярні засідання Рейхстагу - правителів територій Священної Римської Імперії Німецької Нації. Ці засідання скликалися в різних місцях і в різний час, поки не осіли в міській ратуші Регенсбурга. При чому на постійній основі аж до розпуску Імперії.

Можна сказати, що Регенсбург отримав неофіційний статус столиці величезної європейської держави. Правда, Священна імперія була трохи аморфним утворенням, з безліччю суперечностей і воєн, але це вже зовсім інше питання.

Знаєте приказку: «Один раз король - назавжди король»? Регенсбургу сподобалося бути центром політичного життя, впливати на державу і збирати революційні ідеї і полум'яні серця. Хто знає, який уряд засідає зараз в місті... Привід перевірити і подивитися шикарне цікаве місто!
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок