НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Моршин-Ельблонг


Автобусом ви доїдете до місця призначення без пересадок, в комфорті і недорого. На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квитки за маршрутом Моршин-Ельблонг всього за пару хвилин - на найзручніший рейс і за кращою ціною.
 

Автобус Моршин-Ельблонг


На сайті ewe.ua ви можете подивитися розклад рейсів, де вказана вся необхідна інформація про поїздку, а також наявність актуальних акцій та знижок. Зберігайте квитки, щоб обміняти на дисконтну карту. Таким чином можна економити до 25% від вартості квитка.
 
Ми пропонуємо сучасний комфортабельний транспорт. Переконатися в якості наших послуг ви можете в спеціальному розділі на сайті з фотографіями автобусів.
 
Обраний квиток ви зможете забронювати безкоштовно, або ж викупити відразу. Сплатити можна на сайті, через термінал або в банку - як вам буде зручно. Після оплати квиток прийде вам на електронну пошту, завантажте його. З роздруківкою ми чекаємо вас у наших автобусах!
 

Ельблонг

 
Ельблонг - північне польське місто, розташоване поблизу російського кордону. Він був зведений хрестоносцями в 13 столітті, і з тих пір залишилося чимало споруд. Сьогодні вони є головними визначними пам'ятками міста: кафедральний собор Святого Миколая, ярмаркові ворота, Домініканський костел, Церковна дорога.
 
У міському музеї ви можете зануритися в минуле Ельбльонга, в арт-центрі «Галерея Ель» дізнатися про тенденції в мистецтві, а ввечері помилуватися на вечірню ілюмінацію на набережній Ельблонзького каналу.
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок