НАШІ РЕЙСИ

До балтійських берегів - автобус Моршин-Гданськ

Гданськ приваблює як економічно розвинений центр і місцезнаходження Гданської Політехніки, що відома своїм високим рівнем освіти. Цікаво потрапити на його барвистий ярмарок, коріння якої сягають у глибину віків, в той час як нинішній формат міста - гармонійне поєднання естетики середньовіччя і новітніх технологій. У будь-якому випадку, потрапивши на його вулиці, ви обов'язково захопитесь ним і втратите голову від великої кількості декорацій на фасадах історичних будівель. Туристу, що вперше потрапив сюди, здаватиметься, що його автобус помилився рейсом і випадково завіз його в Амстердам.

Планування поїздки Моршин-Гданськ

Будь-який мандрівник, збираючись в дорогу, прагне максимально полегшити свою подорож і забезпечити собі гідний рівень комфорту. Знайти в інтерактивному розкладі автоперевізника EastWestEurolines прямий рейс в потрібному напрямку і тут же купити квитки або забронювати безкоштовно їх завчасно не представляє складності, оскільки маршрути компанії пролягають через найрізноманітніші ділянки Центральної та Східної Європи.

Величне Вільне місто

Ганзейський Союз увічнив свою присутність архітектурними декораціями голландського Відродження. Чого вартий тільки Будинок Артуса. У середньовіччі місця зборів знаті називалися на честь легендарного короля Артура. У Гданську в подібному закритому для народу «клубі» щодня збиралися впливові купці. Тут влаштовувалися бенкети, давалися вистави і вирішувалися важливі питання, хоча спілкуватися про справи було заборонено.

Про торгову велич нагадує амбарний острів, призначення якого в минулому було виключно складське. Однак у наш час тутешні будиночки стали візитною карткою міста. Не менш знаменитий і підйомний кран 1444 року, що служив також для захисту порту. Ця унікальна інженерна конструкція виконувала свої звичні функції ще пару сотень років тому. Тепер це частина морського музею.

Великий Арсенал своєю фасадною помпезністю міг би претендувати на право бути королівською резиденцією. Однак реально нею були «Зелені Ворота», які замикають собою площу Довгий Ринок. Королі тут майже не бували, але про герб на стіні Ратуші ходить легенда: нібито зображений на ньому лев сам обернувся до його Величності, та так і застиг.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок