НАШІ РЕЙСИ

Рейс натхнення Моршин-Люблін


Суспільно-культурне життя Любліна кипить протягом усього року. І це не дивно. Вбираючи в себе західні і східно-європейські культурні впливи, він збирає творчі особистості з усього світу – тут влаштовується безліч різноманітних заходів. Привабливості місту додає його багате історичне минуле, ренесансні декорації площ і вулиць, а також гостинність численних розважальних закладів.
 

Пошук автобуса Моршин-Люблін


У XXI столітті вже ніхто не стане обтяжувати себе і їхати до обласного центру, щоб з'ясувати розклад і купити квитки. Звернувшись через інтернет безпосередньо до автоперевізника, вам не складе труднощів за хвилину визначити рейс, що прямує через потрібний вам відрізок, і навіть забронювати безкоштовно вільні місця в салоні.


Прогулянки Любліном
 

Шарм старого міста з присмаком польського ренесансу п'янить його численних гостей. Строгість Краківської брами, злегка пом'якшена бароковими елементами, гармонує з ажурністю старої площі. Брамну вежу в числі інших фортечних і монастирських споруд звели після чергового татарського вторгнення 1341 року, за Казимира III.

Люблінський замок не зберіг автентичних залів XVI століття, де приймали делегатів, що уклали Унію Королівства Польського та Князівства Литовського в 1569 році. Однак пам'ять про ті події жива в експонатах, що виставлені в замковому музеї. Будівлі були значно перебудовані в 1820-і роки в неоренесансному стилі, після чого вписалися в загальну архітектурну міську канву. Однак в загальному комплексі зберігся донжон домонгольської доби і каплиця, в якій символічно поєднуються готичний фасад і рідкісний російсько-візантійський розпис XIII ст. на стінах.

Поєднання культур і стилів супроводжує Люблін і в наші дні. Шанувальники сучасного мистецтва не занудьгують в Галереї Лабіринт, де знаходиться експозиція робіт сучасних художників. Цінителі прикладної творчості з нетерпінням чекають щорічного Ягеллонського ярмарку. Широко відомий також місцевий кінофестиваль документальних фільмів, який проводять в музейному комплексі Майданек, організованому на місці закритого в 1944 році нацистського табору смерті.
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок