НАШІ РЕЙСИ

По дорозі з Миколаєва у Білефельд

У далекому 1214 році граф Равенсберг прибув на ці землі, оглядівся, і вирішив оселитися в Тевтобургському лісі. З тих пір живе і розвивається славне місто Білефельд, куди і ми прямуємо.

Рейс Миколаїв - Білефельд: автобус, ціна квитка

Надзвичайно вигідна покупка: квиток на автобус. Автобуси їдуть швидше, а з безвізовим режимом прохід кордону - справа десяти хвилин! Багато хто вибирає комфорт і швидкість автобусних поїздок, спробуйте і ви! Наші комфортабельні автобуси молоді та жваві, готові надати вам свої кондиціонери і розетки, а для більшої зручності пересування - відкидні спинки крісел. Насолоджуйтеся поїздкою!

Ціна квитка вас порадує. Подивіться розклад автобуса в Білефельд на сайті, поруч буде відображена вартість квитка. Оплатити покупку можна також онлайн: за допомогою платіжних систем або вийшовши на вулицю до найближчого терміналу. Детальніше у відповідному розділі або у оператора.

Маршрут прогулянки в Білефельді

Купити квиток Миколаїв - Білефельд - справа настільки ж легка, наскільки складно вирішити, куди піти в Білефельді. Не забудьте скласти собі план відвідування: день відведіть на центр міста, день на зоопарк, день на музеї.

Кожне німецьке місто починається з центральної старовинної площі. Тут це площа Альтмаркт, навколо якої зібралися історичні будівлі. Тут і ратуша, і фонтан Меркурія, і будинок Кювельє. Прогуляйтеся до церкви Святої Марії. Вона всього на 2 століття молодша замку, і це її зовсім не псує. Неправда, що всі готичні церкви схожі одна на одну! Кожна будувалася для певного замовника, у кожної свої старовинні розп'яття і реліквії.

Продумайте маршрут прогулянки ще по дорозі в Білефельд. Автобус їде тихо і довго. За цей час ви встигнете спланувати маршрут, щоб обійти всі найцікавіші місця Білефельд і встигнути зробити все, що потрібно.
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок