НАШІ РЕЙСИ

Шлях з Миколаєва до Кракова

Поїздка за маршрутом Миколаїв-Краків може стати прекрасною мандрівкою. Тільки для цього потрібно вибрати хороший транспорт. Наприклад, автобус від компанії «East West Eurolines». Купити квиток в цій компанії – гарантувати собі хорошу поїздку.

Автобус Миколаїв-Краків

Для початку ви можете подивитися фотографії автобусів у нас на сайті. Вони доведуть вам, що всі наші рейси гарантують вам відмінні враження від подорожі. Наприклад, ви зможете подорожувати з Інтернетом, кондиціонерами та іншим зручностями. А потім ви зможете зазначити в пошуковому рядку маршрут – Миколаїв-Краків. І подивитися розклад, щоб забронювати безкоштовно квиток на зручний для вас час. Оплатити покупку можна різними способами, головне – роздрукувати потім електронний квиток.

Вирушаємо до Кракова

Краків ще називають королівським містом або містом драконів. Століттями воно було місцем почесної коронації польських спадкових принців. Коронація проходила в Вавельському замку. За легендою, саме під Вавельським замком мешкає древній дракон, заступник міста. Тому основну масу сувенірів роблять саме на тему драконів. І людей Вавельський замок, та й весь Краків, збирає не менше, аніж в минулі часи, на коронацію.
Тут і трудові контрактники - ті, що приїхали до Кракова за хорошими доходами. І студенти, яких цікавить диплом Європейського Союзу. І транзитні пасажири, у яких виліт лоукостом з Кракова, але вони вирішили подивитися місто, якщо вже є така можливість.
І, звичайно ж, туристи з усього світу їдуть помилуватися красою стародавнього міста. Чому б вам не приєднатися до них?

Помилка

Ок
Відміна
Ок