НАШІ РЕЙСИ

Хоробрий як лев Брауншвейг

Не думайте, що тільки Львів може похвалитися своїми левами. Символ Брауншвейга теж лев, що символізує хоробрість, силу, могутність. Це містечко вистояло при феодалізмі Середньовіччя, при бомбардуваннях Другої світової війни, при тотальних перевірках прикордонної зони. Проїдемося до цього «лева»?

Автобус Одеса - Брауншвейг: ціна квитка

Їхати до такого міста потрібно на найкращому транспорті: швидкому, комфортному, безпечному автобусі. Тільки такі надають наші перевізники для поїздок Одеса - Брауншвейг. Купити квиток або забронювати безкоштовно ви можете за 10 хвилин.

А після покупки можна буде зосередитися на інших приємних хвилюваннях. Не вірите? Подивіться розклад автобусів до Брауншвейга в нас на сайті. Наші партнери пропонують регулярні рейси і сучасні нові автобуси.

Чим багатий Брауншвейг?

Футбольні фанати, можливо, згадають футбольну команду «Айнтрахт» з Брауншвейга, що схвилювала футбольний світ в сімдесяті. Історики і знавці династії Романових пригадають чоловіка регентші російського престолу Анни Леопольдівни, принца Антона Брауншвейзького. Любителі попоїсти обов'язково оживлять в пам'яті світлий образ брауншвейзької ковбаси.

Зараз місто може похвалитися своїми університетами і тим фактом, що воно є науковим центром Нижньої Саксонії. Уми Німеччини стікаються сюди в пошуках знань і відкриттів, здобувати славу і гроші. Чим ви гірші?
Брауншвейг може здатися провінцією, але він ще вразить вас насиченістю барв і образів. Приїжджайте і переконайтеся самі!

Помилка

Ок
Відміна
Ок