НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Одеса-Дортмунд


Поїздка Одеса-Дортмунд – дорога довга, тому варто купити квитки на автобус безпосередньо у перевізника. Це гарантує вам подорож безпечним, сучасним і комфортабельним транспортом. Тут ви можете всього за пару хвилин забронювати безкоштовно і придбати квитки на автобуси перевізника «East West Eurolines».
 

Автобус Одеса-Дортмунд

 
На сайті ви подивитеся фотогалерею, дізнаєтеся розклад рейсів Одеса-Дортмунд, наявність знижок і акцій, а також прочитаєте про нашу програму лояльності. Подорожуючи з нами регулярно, ви зможете економити до 25% від вартості квитка. Наші автобуси - сучасний туристичний транспорт з інтернетом, кондиціонерами та іншими зручностями. На сайті ewe.ua можна попередньо забронювати безкоштовно, а можна і відразу купити квиток, сплативши онлайн банківською картою, в банку або через термінал. Квиток після оплати ми надішлемо вам на електронну скриньку. Обов'язково його роздрукуйте.


Прекрасний Дортмунд
 

Насамперед рекомендуємо відвідати в Дортмунді Орлину вежу: шість поверхів будівлі зайняті історичним музеєм. Під час екскурсії містом скористайтеся знаменитими місцевими двоповерховими омнібусами і підвісною залізницею. Вони є дортмундськими пам'ятками. Яскравим зразком історичної архітектури є старовинні церкви Дортмунда: церква святого Ринальда, церква Святого Петра, церква Святої Марії та інші - а їх тут чимало.
 
Інші цікаві місця міста:

Помилка

Ок
Відміна
Ок