НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Одеса-Катовіце

 
Не знаєте, який транспорт обрати для поїздки в Катовіце? Автобус компанії «East West Eurolines» доставить вас з України в Польщу швидко і недорого. Купити квитки на нього ви можете прямо зараз на цьому сайті.
 

Автобус Одеса-Катовіце

 
На нашому сайті ewe.ua ви зможете подивитися розклад рейсів Одеса-Катовіце, довідатися про ціни на квитки, наявність акцій і знижок. Скористайтеся нашою програмою лояльності «Збирай і зберігай», щоб економити до 25% від вартості поїздки.
 
Автобуси ми пропонуємо сучасні, з кондиціонерами і бездротовим Інтернетом. Вони регулярно проходять технічний контроль, тому поїздка буде безпроблемною.
 
Ви можете сміливо забронювати безкоштовно місце на зручному для вас рейсі, однак краще відразу купити квиток, щоб не прогавити термін закінчення резерву. Способів оплати кілька, і ви можете обрати будь-який. Після потрібно роздрукувати електронний квиток, який прийде на ваш мейл - і можна їхати.
 

Катовіце

 
Катовіце - один з найбільших в Польщі транспортний вузол: поруч з містом розташований міжнародний лоу-костовий аеропорт з рейсами в будь-яке місто Європи і не тільки; в самому місті розташований великий залізничний вокзал; а також з Катовіце курсують трамваї до 13 міст Сілезії. У Катовіце розвинена промисловість - вуглевидобуток і металургія, а також торгівля - тут щорічно влаштовуються найбільші торговельні ярмарки.
 
Головними туристичними пам'ятками Катовіце можна назвати щорічний кіберспортивний фестиваль, що приваблює тисячі геймерів з усієї Європи, і кулінарний фестиваль польських ковбасок «Кашанка».
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок