НАШІ РЕЙСИ

Автобус Одеса-Краків

Люди, які планують поїздку за маршрутом Одеса-Краків, чудово розуміють, що летіти на літаку занадто дорого, а ось на автобус зазвичай ціни невисокі. Але ж потрібно знайти такого перевізника, у якого всі рейси відповідають максимально високим стандартам! Не переживайте - купити квиток в компанії «East West Eurolines» абсолютно безпечно. У нас дійсно хороші автобуси!

Про компанію

Ми - автобусний перевізник, який піклується про своїх пасажирів. Так, автобуси в усіх напрямках, в тому числі і Одеса-Краків, порадують пасажирів високим рівнем комфорту і відмінним сервісом. На нашому сайті дуже просто вибрати рейс і купити квиток.

Розклад містить всі запропоновані нами варіанти, а також надані знижки. Ви можете забронювати безкоштовно квиток на вподобане вами місце в салоні! А сплативши його одним із запропонованих способів, ви зможете завантажити зі своєї пошти і роздрукувати електронну його версію. Ось і все, з роздрукованим квитком можна вирушати в місто драконів!

Місто драконів Краків

За легендами, під древнім Вавельським замком в Кракові спить не менш древній дракон. Деякі навіть говорять, що замок цей і є сам сплячий дракон, і що він спить і бачить сни про казкове місто Краків, те саме, де колись проходили коронацію польські спадкові принци... Як би там не було, а сувеніри з драконами по всьому місту продаються! Неподалік від Вавельського замку знайшло собі місце чарівне кафе - «Дірявий казан» з книг про Гаррі Поттера. Там дійсно абсолютно чарівна атмосфера! Як і в самому «драконовому» місті.
 
Можливо, ви їдете до Кракова зовсім не за тим, щоб ним милуватися. У цьому місті безліч робочих місць для трудових контрактників, які хочуть заробити побільше грошей. Безліч місць у вузах для українських студентів. Безліч квитків на рейси лоукост-компаній - з Кракова куди тільки не полетиш! З якою б метою ви не їхали до Кракова, подивитися на місто все ж варто, нехай навіть просто пройтися по пішохідній зоні в історичному центрі. Повірте - ви оціните!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок