НАШІ РЕЙСИ

Музика і свято в Лейпцигу

Всі знають, що за класичною музикою треба вирушати до Відня. Другим після Відня для композиторів був Лейпциг. Багато славних імен пов'язано саме з цим містом. Акустика тут чудова! Не відкладайте покупку автобусного квитка Одеса - Лейпциг надовго, відправляйтеся в дорогу вже зараз!

Автобус Одеса - Лейпциг: вартість квитка

Допоможе в нелегкому виборі автобуса і рейсу на Лейпциг наш сайт. Тут не тільки найактуальніший розклад і безліч автобусних рейсів, але і ціни, знижки та найприємніші перевізники.

Дивіться самі: розклад рейсів Одеса - Лейпциг є 24/7. Автобуси швидкі і надійні, з усіма сертифікатами та дозволами. Все, що ви хочете для сучасної поїздки: безкоштовний WiFi, розетки, зручні крісла з відкидними спинками. Варто тільки купити квиток Одеса-Лейпциг і, вважайте, ви вже в дорозі! Ви можете як купити, так і забронювати безкоштовно квиток і викупити пізніше. Головне - не забути про терміни.

Атмосфера Лейпцига

У поїздці вас повинні супроводжувати тільки Шуман, Вагнер, Мендельсон, Бах і Гете. Подробиці про Баха і його знаменитий хор хлопчиків вам розповість будь-який служитель церкви Святого Фоми. Саме в цьому будинку з високими готичними шпилями ангельські голоси юнаків залунали на весь світ.

Запишіть адресу: Goldschmidtstraße 12. Це будинок, де жив Мендельсон. Зараз там музей. Роберт Шуман вважав за краще оселитися подалі від колеги і обрав собі симпатичний будиночок на Inselstraße 18. Не відвідати і його, будучи в місті, соромно.

Тут неможливо не розуміти або не любити оперу. Лейпциг заколисує оперу немов мати улюблене дитя. Тут захоплюються оперою, відкривають нові таланти, ведуть боротьбу за найсоковитіші партії. Щоб заспівати соло приходити чимало потрудитися, тому цінителі з'їжджаються сюди як на пісню Гамельнського дударя.

Дорога вам належить довга, так що захопіть з собою томик Гете. У місті є льох, використаний в одній з сцен в Фаусті. І це тільки льох, а в Лейпцизі безліч визначних місць. Порівняти книгу і реальність буде досить цікаво.

Не упускайте шанс пройтися по цих вуличках і прославитися своєю творчістю!
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок