НАШІ РЕЙСИ

Подорож з Одеси в Прагу

Прекрасна Прага, чарівна столиця Чехії, чекає туристів з різних міст. Тому і затребуваний маршрут Одеса-Прага. Компанія «East West Eurolines» піклується про те, щоб пропоновані нами автобуси були і справді найкращими!

Автобус Одеса-Прага

Всі автобуси, які ми пропонуємо, відрізняються високим рівнем комфорту. При цьому у нас на сайті можна подивитися розклад, в якому будуть вказані всі можливі рейси, а також запропоновані нами на той чи інший рейс знижки. Ви можете обрати будь-яке місце в салоні, після чого забронювати безкоштовно або відразу купити квиток. Оплатити замовлення можна різними способами, вони також перераховані у нас на сайті. А потім вам потрібно роздрукувати квиток, який ми надішлемо вам на електронну пошту!

Вирушаємо до Праги!

З якою б метою ви не відправлялися маршрутом Одеса-Прага, ваша подорож буде повністю виправдана. Промовчимо про тих, хто планує в Чехії працювати або вчитися - в Празі безліч можливостей для таких людей, і вони прекрасно знають, куди їдуть.
 
А ось туристам може бути дуже цікаво, що Прагу здавна вважали містом чаклунів. І недарма - скільки тут було алхіміків, спіритистів, інших чаклунів! Чеські королі завжди любили подібне і протегували магам. А як інакше в такому місці? Як вийдете на Карлів міст, подивіться навкруги – чайки летять над Влтавою, з двох сторін розкішні старі квартали в готичному стилі... Підніміться у Верхнє місто, на фортецю, в якій тепер музеї, погляньте звідти вниз... Прага - темне місто, але темне в хорошому сенсі - в казковому. Чому б не поїхати до казки? А ми вам з радістю допоможемо!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок