НАШІ РЕЙСИ

Вирушаємо з Полтави до Кракова!

Якщо ви шукаєте рейс Полтава-Краків за невисокою ціною і з комфортом, купити квиток на автобус надійного перевізника – правильне рішення. У компанії «East West Eurolines» вам запропонують настільки чудові варіанти, що користуватися послугами інших транспортних фірм більше не захочеться.

Автобус Полтава-Краків

Наша компанія організовує ідеальні рейси з Інтернетом, кондиціонерами та іншими аспектами комфорту. На офіційному сайті достатньо ввести маршрут «Полтава-Краків», щоб завантажився розклад з актуальними знижками. Ваше завдання – знайти для себе підхожу знижку. Потім можна забронювати безкоштовно квиток на будь-яке місце в автобусі. А купити квиток ми пропонуємо як онлайн, так і оффлайн. Оберіть спосіб оплати, а потім, завантаживши свій електронний квиток, роздрукуйте його. І Краків, місто драконів, чекає на вас!

А чому місто драконів?

Якщо ви вже жили в Кракові, подібне поєднання абсолютно вас не здивує. Можливо, ви працюєте там за трудовим контрактом, і тепер повертаєтеся назад, з відпустки. Або їдете з канікул, оскільки належите до краківських студентів. Але про зв'язок Кракова з драконами можуть не знати як туристи, так і ті, для кого Краків – всього лише пункт трансферу.
Через Краків багато людей летять далі, в Європу. Лоукостові рейси в компаній, що пропонують низькі ціни, досить активно літають з цього міста. Як би там не було, у Кракові обов'язково варто подивитися на Вавельський замок. Колись там коронувалися принци. Тепер, за легендою, у підземеллі замку спить гігантський дракон – «Вавельський смог». Недарма навіть Толкін дракона назвав Смогом. І по всьому місту продають сувеніри на драконівську тематику. Дракони є запорукою краси Кракова, а робота нашої компанії – запорука гарної поїздки!

Помилка

Ок
Відміна
Ок