НАШІ РЕЙСИ

Королівська дорога з Рівного до Кракова

Королівською дорогою в давні часи називався шлях до Кракова, по якому їхали польські принци. Вони коронувались у Вавельському замку. Якщо поїхати автобусом Рівне-Краків у наш час, не факт, звичайно, що вас у буквальному сенсі коронують. Але компанія «East West Eurolines» зробить все, щоб дорогу можна було назвати Королівською!

Автобус Рівне-Краків

Зазирніть на офіційний сайт компанії «East West Eurolines» і перейдіть до розділу «Фотографії автобусів». Так ви зрозумієте, чому варто купити квиток саме в цій компанії, адже там і кондиціонери, й Інтернет бездротовий, і в цілому дуже комфортно буде подорожувати. До того ж у розкладі рейсів будуть зазначені знижки, які багатьох порадують додатково. Квиток Рівне-Краків ви зможете забронювати безкоштовно, а оплатити – запропонованими в списку способами. Головне – не забути роздрукувати файл з квитком, отриманим на електронну пошту.

І можна вирушати до Кракова!

Дорога стане Королівською вже хоча б від передчуття того, наскільки прекрасним буде час, проведений у цьому місті. Так, можливо, ви приїдете туди працювати, і будете більше думати про трудовий контракт, ніж про навколишню красу. Або навчатися, одночасно мріючи про європейський диплом. Або ви збираєтеся летіти лоукостом далі Європою. Але, з якої б причини ви не приїхали до Кракова, подивитися на нього варто обов'язково.
Пішохідним історичним центром можна гуляти годинами, заглядаючи до кожного кафе. Неодмінно варто зайти в «Дірявий казан» – кафе шанувальників «Гаррі Поттера». Тут чудово витримана атмосфера чарівної казки. А що вже говорити про Вавельський замок, той самий, де колись коронували принців. У його підземеллі, стверджує міська легенда, спить дракон. Тому й сувенірна атрибутика міста практично вся пов’язана з драконівською тематикою.
І наша компанія зробить все, щоб поїздка була для вас королівською завдяки комфорту!

Помилка

Ок
Відміна
Ок