НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Рівне-Лодзь


Назва міста Лодзь походить від слова «лодія», тобто «човен». Однак на сьогоднішній день найпростіше добиратися туди автобусом. Але така подорож має бути такою ж або навіть більш комфортною, ніж подорож морем. І тому ваш шлях лежить насамперед у компанію «East West Eurolines», де ви зможете купити автобусні квитки Рівне-Лодзь!
 

Автобус Рівне-Лодзь
 

Ми пропонуємо вам поїздку комфортабельним автобусом з кондиціонерами, доступом до Інтернету та іншими зручностями. На нашому сайті ewe.ua ви можете ознайомитися з розкладом рейсів, з ціновою політикою та актуальними акціями, а також дізнатися про нашу програму лояльності. Ви можете попередньо забронювати безкоштовно підходяще місце. Купити квиток необхідно протягом терміну резерву, і зробити це можна різними способами. Проїзний документ ми надішлемо вам на електронну пошту, і вам залишиться його лише роздрукувати. Віддайте роздруківку водієві, і вперед, в добру путь!


Місто для комфортного життя


Лодзь, в деякому сенсі - серце Польщі. Свого часу місто навіть виконувало функції столиці країни, коли Варшава після Другої світової війни лежала в руїнах. Лодзь, однак, і до цього була одним з найбільш «польських» міст. У наш час відвідати це місто - означає можливість пройтися найдовшою в Польщі пішохідною вулицею, що майже не змінилася за 20-е століття. Сьогодні Лодзь - дуже комфортне для життя місто, з розвиненою інфраструктурою, навчальними закладами та робочими місцями. Подібно човну, Лодзь пливе крізь час, а наша компанія «East West Eurolines» готова допомогти вам приєднатися до цієї подорожі.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок