Напрям: Рівне - Варшава (24 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Рівне Варшава

13:15

відправлення

16 год 15 хв
час у подорожі
04:30

прибуття

8

вільних

Рівне Варшава

13:15

відправлення

15 год 45 хв
час у подорожі
04:00

прибуття

8

вільних

Рівне Варшава

17:30

відправлення

16 год 30 хв
час у подорожі
09:00

прибуття

13

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Рівне-Варшава

 
Варшава вважалася столицею Королівства Польського ще до того, як король Казимир надав йому цей статус офіційно. Сьогодні це місто - економічний, промисловий, освітній центр країни і одне з популярних туристичних місць. Однак поїздку сюди варто ретельно спланувати, щоб від неї залишилися тільки приємні враження. Зокрема, потрібно купити квиток на автобус у відповідального перевізника.
 


Автобус Рівне-Варшава


«East West Eurolines» - компанія з великим стажем роботи в пасажирських перевезеннях. Ми надаємо для поїздки сучасні комфортабельні автобуси Рівне-Варшава, з Інтернетом, кондиціонерами та іншими зручностями.
 
Подивитися розклад рейсів і купити квиток можна на нашому сайті ewe.ua. Тут же ви знайдете інформацію про знижки та актуальні акції. Попередньо можна забронювати безкоштовно місце в салоні - зі своєчасною оплатою впродовж терміну резерву.
 
Оплату можна здійснити різними способами, онлайн або оффлайн. Після оплати замовлення ми надішлемо вам квиток в електронному вигляді на електронну пошту. Роздрукуйте його і вирушайте в дорогу.
 

Варшава


Завдяки високому рівню життя Варшава приваблює робітників і студентів. Однак і туристам там є на що подивитися. Незважаючи на те, що місто було значно зруйноване під час Другої світової війни, воно все ж зберегло свою чарівність. Хоча в самому центрі Варшави вціліло лише декілька історичних кварталів, в місті чимало старовинних палаців. Однак більша частина тутешньої архітектури - величні монументальні будівлі, що залишилися з радянських часів. Однак у такій еклектиці і полягає одна зі сторін чарівності Варшави. Їдьте до Варшави, щоб дізнатися інші її сторони!
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок