НАШІ РЕЙСИ

Подорожуємо з Рівного до Вроцлава!

Що може бути краще, ніж поїздка до одного з найчарівніших міст Польщі на хорошому виді транспорту? Наприклад, автобусом Рівне-Вроцлав, який пропонує компанія «East West Eurolines». Достатньо купити квиток на будь-який з наших рейсів – і ви дізнаєтеся, наскільки приємною буває тривала поїздка!

Автобус Рівне-Вроцлав

Усі автобуси нашої компанії обладнані кондиціонерами, бездротовим Інтернетом та іншими атрибутами комфортної подорожі. У розкладі на офіційному сайті зазначено час відправлення і прибуття автобусів, а також знижки, за якими можна купити квитки. Знайдіть власну знижку, і зможете забронювати безкоштовно, а потім оплатити зручним способом майбутню поїздку. Після оплати ви отримаєте електронний файл з квитком, який залишиться тільки роздрукувати. Вроцлав чекає!

Хто їде до Вроцлава

Дуже різні люди. Цілком можливо, ви вступили або навчаєтеся вже не перший рік, а зараз повертаєтеся з Рівного з канікул. Тоді ви, звичайно, знаєте всі нюанси культурного життя цього мегаполіса. І навіть після отримання європейського диплома ще неодноразово повернетеся до Вроцлава, щоб відвідати улюблені місця.
Або ви працюєте в польському місті за трудовим контрактом. Тоді вам відомо, наскільки багато у Вроцлаві прекрасних соборів, кожен з яких варто відвідати хоча б раз у житті. А якщо ви летите з Вроцлава лоукостом, зупиніться на пару годин і подивіться на місто з будь-якого з пагорбів біля річки. Повірте, панорама, яка відкриється погляду, буде просто дивовижною!
І, нарешті, туристи. Туристи знають, що головною визначною пам'яткою Вроцлава є гноми. Тут вони всюди й рахувати їх можна досхочу, загадуючи бажання на кожного нового зустрічного гнома. Але одне бажання загадувати точно не доведеться – знайти хорошого перевізника. Ви вже його знайшли.

Помилка

Ок
Відміна
Ок