НАШІ РЕЙСИ

 

 Їдемо з Жешува до Львова!

 
Взяти саме автобусний квиток Львів-Жешув буде чудовою ідеєю! У хороших перевізників автобуси просто чудові! У салонах хороших сучасних туравтобусів є відкидні спинки сидінь, справні кондиціонери, а на додачу ще й бездротовий Інтернет, який вирішує таку важливу проблему - чим зайнятися в автобусі. При цьому на прямуючий по маршруту Львів-Жешув автобус ціна квитка зазвичай невелика. Але ж де знайти хорошого перевізника?
 

Компанія East West Eurolines

 
Перевізник East West Eurolines пропонує саме всі перераховані вище бенефіти поїздки на автобусі. Якщо вас цікавить автобус Львів-Жешув, ціну квитка можна буде подивитися на офіційному сайті, і замовити квитки - там же. Компанія East West Eurolines пропонує знижки для пільговиків, які сідають, наприклад, на курсуючий за маршрутом Львів-Жешув автобус! Вартість квитка таким чином стає ще нижча, ніж і без того невисока базова сума, яка пропонується спочатку. Ви можете спокійно купувати квиток через Інтернет - вибрати рейс, вибрати місце в салоні, а оплатити через систему онлайн-платежів «Приват24», будь-який термінал «Приватбанку», грошовим переказом через касу будь-якого банку або ж самою звичайною платіжної карткою. Після оплати компанія East West Eurolines надішле вам квиток на автобус, який прямує в місто Жешув. Не забудьте його роздрукувати - квиток прийде в електронному вигляді. Саме роздруківка квитка Львів-Жешув стане вашим проїзним документом в поїздці.
 

Повертаємося до Львова з міста Жешув!

 
У Жешуві дуже багато фахівців з російської філології з наших країв. Це найбільший в Польщі центр цього напрямку наукової діяльності. Так що безліч філологів їдуть додому у відпустку через Львів, благо він зовсім недалеко.
А ще дуже багато українців із Західної України їздять в Жешув за трудовим контрактом, так як це дуже великий промисловий центр, там завжди повно робочих місць. Часом вони теж їздять у відпустку, і часто вирішують купити квиток Жешув-Львів саме в компанії East West Eurolines! Те ж стосується і студентів, які активно їдуть в Жешув отримувати диплом Європейського Союзу. Ми чекаємо всіх, кого цікавить квиток на автобус Жешув-Львів, в числі клієнтів компанії East West Eurolines!

Помилка

Ок
Відміна
Ок