НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Стрий-Ельблонг


Чому для подорожей до інших країн варто обирати автобус? Тому що це сучасний, недорогий і оснащений зручностями транспорт, який дозволить вам побачити багато цікавого при мінімальних витратах. На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квитки Стрий-Ельблонг на автобуси нашої компанії - швидко і зі знижками.
 

Автобус Стрий-Ельблонг


На сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів, де вказана важлива інформація про поїздку, вартість квитків, наявність знижок і акцій. Ми пропонуємо сучасні автобуси з європейським рівнем комфорту. Вони регулярно проходять техконтроль, тому вас чекає безпечна і приємна поїздка.

Квитки можна попередньо забронювати безкоштовно, а можна сплатити відразу. Зробити це можна будь-яким зручним вам способом. Після оплати потрібно завантажити отриманий в форматі PDF квиток і роздрукувати його.
 

Їдемо в Ельблонг

 
Польське місто Ельблонг заснували хрестоносці в 13 столітті. З часів Середньовіччя тут залишилося багато історико-архітектурних пам'яток. Вони згруповані в Старому місті: Церковна дорога, кафедральний собор св. Миколи, Ярмаркові ворота із залишками оборонних укріплень, костел Святого Духа, домініканський костел Успіння та інші костели, а на вулиці Святого духа ви побачите старовинні житлові будинки.
 
У міському музеї збереглися унікальні експонати, подібних яким ви не побачите більше ніде, а в арт-центрі ви доторкнетеся до сучасного мистецтва.
 
Якщо втомитеся від екскурсій і огляду пам'яток, то завжди можете відпочити в місцевих кафе і пабах, де вам запропонують традиційні страви і пиво місцевої броварні Żywiec. Відвідайте Ельблонзький канал, щоб насолодитися красою природи і подивитися на диво техніки - дивовижну споруду, що дозволяє перевозити судна по суші. У 1945 році Ельблонзький канал увійшов в «Трійку чудес Східної Пруссії», це єдиний гідротехнічний пам'ятник такого типу.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок