НАШІ РЕЙСИ

Поморська романтика - рейс Стрий-Гданськ

Гданськ за правом вважається перлиною балтійського узбережжя і острівцем голландської архітектури на польській землі. Будучи в епоху Ганзи одним з ключових портів Союзу, він привабив знаменитих фламандських зодчих епохи Відродження. Вони сформували на річкових берегах запаморочливі фасадні пейзажі, які служать сьогодні гідними декораціями для численних культурно-масових заходів, серед яких Ярмарок святого Домініка, що з’явився на основі вікових традицій.  

Зручний спосіб купити квитки Стрий-Гданськ

Знайти потрібний прямий автобус, щоб не пересідати в дорозі і подорожувати з комфортом, в XXI столітті можна, не виходячи з дому. В інтерактивному розкладі нашої компанії безліч рейсів, які прямують через різні куточки Східної Європи. За допомогою вікна пошуку на сайті ви можете відшукати серед них потрібний і забронювати безкоштовно свою поїздку. Це справа на півтори хвилини.

Мальовничі вулиці Данцига

Однією з головних міських визначних пам'яток є Собор Діви Марії. Це найбільша цегляна релігійна споруда з нині існуючих. Він будувався з XIII по XVI століття, і залишається найбільш яскравим представником готики на тлі пануючого Ренесансу. Дивно, але костел майже не постраждав під час війни, не зважаючи на численні руйнування навколо.

Примітно, що головний корпус Політехнічного Університету, заснованого в 1904 році, вписується в стилістику, задану маньєристами XVI століття. Його легко можна переплутати з будівлею Великого Арсеналу, який своєю чудовою обробкою цілком претендує на звання монаршої резиденції. В наші дні тут Академія витончених мистецтв. А ось королі планували своїм палацом для прийомів зробити «Зелені Ворота», розташовані в кінці «Королівського Тракту».

Втім, місцеві буржуа, очевидно, вважали себе анітрохи не нижче коронованих осіб, про що красномовно свідчить Будинок Артуса. На той момент у знаті склалася традиція, успадкована від легендарних лицарів круглого столу - збиратися окремо від простих смертних за закритими дверима. У Гданську роль дворянства виконували багаті купці, на зборах яких влаштовувалися циркові, музичні вистави та бенкети, і там же «під шумок» вирішувалися комерційні та політичні питання.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок