НАШІ РЕЙСИ

Стрий-Люблін: подорож, що вам запам'ятається

Все ще не визначилися, кому з міжнародних перевізників довірити свою подорож Стрий-Люблін? Тоді поїхали разом з нами! East West Eurolines надасть для цього умови, гідні справжнього європейця.

Автобус Стрий-Люблін: запорука успішної поїздки


Відкривати для себе переваги поїздки з нами ви почнете вже під час замовлення квитка. Вивчіть розклад на сайті і оберіть оптимальний маршрут. Можливості забронювати безкоштовно вподобане вами місце і купити квиток онлайн позбавлять вас від перспективи утомливих черг в касах автовокзалу. У нас - регулярні рейси в усі точки Європи!
Після підтвердження замовлення - просто роздрукуйте квиток і сідайте на автобус Стрий-Люблін.

Чистий і свіжий салон зі зручними кріслами, відкидні спинки яких дарують розслаблення і спокій. Кондиціонери, що дозволяють регулювати температуру в салоні до оптимального режиму. Власна роздача високошвидкісного Wi-Fi без обривів зв'язку і гальмувань. Розетки біля кожного крісла, якщо раптом розрядиться гаджет.

Плавна і м'яка хода автобуса виключає заколисування або відволікання, коли ви хочете попрацювати в дорозі.
Досвідчені механіки перевіряють стан автобусів перед кожним рейсом, так що ви можете не побоюватися за безпеку поїздки. І можливо, прибувши в Люблін, ви навіть нудьгуватимете за нашим автобусом. Але ненадовго - Люблін швидко захопить вас вихором вражень.


Чим зайнятися в Любліні?


Люблін - це місто, де можна повною мірою відчути дух Польщі. У місті  обов'язкові до відвідування костел ордену домініканців та Люблінський замок, будівництво якого датується XIV століттям. Архітектурна неповторність Краківської брами заворожує. Прогулянки місцевим ботанічним садом налаштують на мрійливий і романтичний лад.
Якщо ви захочете полоскотати собі нерви і доторкнутися до справжньої історичної трагедії - відвідайте меморіал Майданека. Вхід туди безкоштовний, однак деякі виставки не слід показувати маленьким дітям.

Після цього вирушайте в Старе місто - осередок люблінської енергетики. Відчуйте захват від архітектури і інтер’єру Кафедрального собору. До речі, в Любліні з недавніх пір відреставрований і відкритий туристам підземний хід - так що у вас є можливість у буквальному сенсі глибоко зануритися в чарівність Любліна.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок