НАШІ РЕЙСИ

Захопливий рейс Стрий-Ополе

Завдяки насиченій історії і збереженим пам'яткам Ополе є одним з найбільш туристично привабливих міст Сілезії. Через велику кількість каналів і мостів його часто звуть польською Венецією. Політехніка і інші опольські вищі навчальні заклади відкривають свої двері для іноземних студентів з усієї Європи, що викликає інтерес у наших громадян, як і перспектива працевлаштування на місцевих підприємствах.

Дистанційне придбання квитків

Дістатися автобусом за маршрутом Стрий-Ополе можна протягом кількох годин, а купити квитки - всього за пару хвилин. Звернувшись до нас, ви моментально самостійно знайдете в розкладі потрібний рейс і, якщо час відправлення вам підходить, залишиться тільки купити квиток на автобус. Втім, не менш зручно забронювати безкоштовно своє місце з подальшою оплатою.

Давня столиця Сілезії

Сучасне динамічне місто гармонійно вписалося в романтичні декорації, що залишилися з Середньовіччя та Відродження. Тон архітектурній симфонії задають готичні і барокові будівлі соборів, більшість з яких побудовано в XIV-XVI ст. З X століття відома церква св.Войцеха. За переказами, святий покровитель Польщі народився і виріс саме в цих місцях.

Характерна для північно-європейської традиції цегляна сувора готика найкраще відображена в архітектурі Костелу святого Хреста. Він пережив гуситські навали і тридцятирічну війну. У 1899 році її башточки перебудувалися в стилі бароко і досягли 73 м.

Найбільш популярна у туристів вежа П'ястів на острові Пасіка посеред річки Одер. Більше тисячі років тому саме тут польські князі та королі будували укріплені поселення, що згодом перетворилися на неприступний замок, який контролював торгову водну артерію. Фортечні стіни з часом стали заважати промислово-урбаністичному розвитку. Дозорна башта - все, що вдалося зберегти від резиденції середньовічних монархів.

За містом розташовується музей дерев'яної архітектури під відкритим небом, що дає уявлення про польський народний побут - одне з найбільш відвідуваних і колоритних місць.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок