НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Теребовля-Краків

 
На сайті «East West Eurolines» ви можете купити квиток на автобус Теребовля-Краків онлайн. За багато років роботи на ринку перевезень ми виробили оптимальний стиль роботи, завдяки чому нас цінують клієнти.
 

Автобус Теребовля-Краків


Наша компанія піклується про своїх клієнтів. Ми пропонуємо автобуси з комфортабельними салонами, з кондиціонерами, з інтернетом. На сайті ewe.ua можна подивитися розклад рейсів Теребовля-Краків, а також за іншими маршрутами. Визначтеся з датою і часом, і можете забронювати безкоштовно квиток. Викупити його потрібно протягом терміну резерву. Сплачений квиток буде висланий вам на електронну пошту. Завантажте і роздрукуйте його.
 

До Кракова - міста королів


Письменник Маск Фрай стверджує, що на місці Кракова колись було римське поселення Карродунум. Невідомо, чи так це, однак уже в 1038 Краків був столицею Польщі, і залишався нею до 1596 року. А сьогодні це місто - один з найбільших культурних, освітніх та наукових центрів Польщі, а також осередок пам'яток.
 
Найвідоміші з них ви побачите на популярному туристичному маршруті «Королівська дорога». У Національному музеї можна помилуватися на «Даму з горностаєм» пензля Да Вінчі, в музеї Оскара Шиндлера ознайомитися з трагічними сторінками історії Польщі часів Другої Світової війни, а на Краківському лузі - розслабитися і відпочити від екскурсій і піших прогулянок.
 
Рекомендуємо подивитися в Кракові:
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок