НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Теребовля-Вроцлав


Довіряй, але перевіряй. Цей принцип повинен працювати і під час пошуку автоперевізника. «East West Eurolines» - перевізник з десятком років досвіду за плечима, великим парком автобусом європейського і вітчизняного виробництва, і з рейсами за найпопулярнішими напрямками України та до Європи. На нашому сайті ви можете дізнатися всю необхідну інформацію про поїздку, і за лічені хвилини купити квиток онлайн на рейс Теребовля-Вроцлав - легко, швидко, за доступною ціною.
 

Автобус Теребовля-Вроцлав


На нашому сайті ewe.ua ви можете вивчити розклад рейсів, ціни на квитки, дізнатися про наявність знижок і актуальні акції. Рекомендуємо взяти участь в нашій програмі лояльності - це дозволить вам економити до 25% від вартості поїздки.
 
У нашій фотогалереї ви можете подивитися, які моделі автобусів є в нашому автопарку. Наш транспорт регулярно проходить технічний контроль і оснащений кондиціонерами, вай-фаєм і іншими зручностями. Вас чекає виключно комфортна, безпечна і приємна поїздка.
 
Можна обрати місця в салоні і попередньо їх забронювати безкоштовно, а можна відразу купити автобусні квитки. Оплата здійснюється різними способами - як онлайн на сайті, так і офлайн. Після оплати обов'язково перевірте електронну пошту - туди прийде проїзний документ в форматі PDF, його треба буде роздрукувати перед подорожжю.
 

Їдемо до Вроцлава


Вроцлав - місто гномів і прекрасних видів. Інакше його не назвеш. І це не порожні слова: панорама Вроцлава вважається ледве чи не найкрасивішою в Європі: мальовничі пагорби, численні мости через річку, старовинні будівлі з черепичними дахами... А десь внизу, між цими будівлями - гноми. Скульптури, портрети, ковані фігури гномів розставлені туристичним маршрутом. Улюблена забава туристів у Вроцлаві - знаходити і рахувати гномів. Кажуть, що при кожній такій знахідці можна загадувати бажання, і воно обов'язково виконається!
 
Ключові пам'ятки Вроцлава:

Помилка

Ок
Відміна
Ок