Напрям: Тернопіль - Дортмунд (26 лютого)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Дортмунд

10:50

відправлення

26 год 5 хв
час у подорожі
11:55

прибуття

8

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Чому варто обрати автобус для подорожей


Переваги поїздки на автобусі в порівнянні з літаком або поїздом не завжди очевидні. Але вони є. Даний вид транспорту є одним з найбільш бюджетних, а його максимально комфортні умови роблять автобус незамінним в подорожах Європою.
 

Автобус Тернопіль - Дортмунд: купити квиток за вигідною ціною

 
Щоб не переплачувати за квитки і не витрачати свій час на пошуки потрібних напрямків, просто зайдіть на сайт компанії «East West Eurolines». Тут зібрані найпопулярніші напрямки по Україні та Європі. У нас прийнятні ціни і якісне обслуговування клієнтів. На нашому сайті ewe.ua ви зможете без зусиль знайти розклад рейсів. Можна, для початку, забронювати безкоштовно, а можна відразу купити квиток на автобус Тернопіль-Дортмунд. Обравши саме нашу компанію, ви гарантовано доїдете до пункта призначення вчасно і з задоволенням. Ми робимо все необхідне, щоб нашими послугами могли користуватися всі бажаючі. Ви можете накопичувати знижки, для цього достатньо обміняти квитки на дисконтну карту. Обов'язково скористайтеся колл-центром, якщо ви не змогли знайти розклад або забронювати безкоштовно місце. Зазначимо кілька причин, чому варто купити квиток на автобус Тернопіль-Дортмунд саме у нас:

 
Дортмунд
 

Дортмунд - німецьке місто, знаходиться в західній частині країни. Він здавна славиться пивоварінням. Основні визначні пам'ятки зосереджені в старій частині міста. Щоб краще роздивитися Дортмунд, підніміться на оглядовий майданчик, який знаходиться на телевежі Флоріантурм. Тут же розташований незвичайний ресторан, що обертається навколо своєї осі. Не можна залишити без уваги головну церкву міста - Церкву Святого Ринальда. Її повністю зруйнували під час Другої світової війни, але в 50-х роках вона була повністю відновлена. Верхню частину дзвіниці прикрашає металевий флюгер у вигляді орла. Щоб познайомитися з сучасним мистецтвом, варто відвідати музей Оствальмузеум. Ще однією цікавою пам'яткою Дортмунда вважається зоопарк. Його колекція тварин нараховує понад 2 000 видів.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок