НАШІ РЕЙСИ

Курортний рейс Тернопіль-Єленя Гура


Близько 900 років тому Оленяча Гора дала назву поселенню, що сьогодні приваблює шукачів пригод з усього світу. Зелені гірські масиви, що обрамляють горизонт, і декорації старих кварталів служать добрим антуражем для проведення фестивалів незалежного кіно, джазу, органної музики і театральних постановок на головній площі. Ідеальні умови руху повітряних мас в мальовничій долині сприяли популяризації планеризму. А гарячі цілющі джерела лягли в основу сучасної спа-індустрії.


Дістатися з Тернополя автобусом


В силу географічної близькості автобусні подорожі є найкращими за часом і ціною. Гарантовано купити квиток Тернопіль-Єленя Гура без черг і не виходячи з дому можна у нас на сайті. Розклад необхідного рейсу ви знайдете моментально. І якщо вам підходить час відправлення, можна тут же купити квиток або забронювати безкоштовно місце в автобусі, щоб сплатити пізніше.
 

Пам'ятки Єленя-Гури
 

У міському пейзажі відчувається подих минулих епох і вплив різних країн. Найбільш популярним серед приїжджих у будь-який час року залишається гордий замок Хойник, що орлиним гніздом примостився на крутій кручі. Його господарі магнати Шафгочі змушені були його залишити після пожежі 1675 року, коли замок вразила блискавка. Втім, в XXI столітті старовинна цитадель кипить життям. Лицарські турніри, змагання зі стрільби з лука і арбалета, фаєр-шоу, середньовічні танці та ремесла рік за роком проводяться в цих стінах, збираючи під гостинним дахом пів-Європи.

Від зовнішніх міських укріплень до наших днів дожила вежа з надбрамною каплицею. Точно відомо, що після 1480 року вона піддавалася перебудові. Тоді ж на ній з'явилися баштовий годинник і купол.

Цікава історія церкви святого Хреста. З часів Реформації протестантам заборонено було будувати храми в межах міста. Однак після тривалих воєн Габсбурги погодилися на умови євангелістів, і в 1718 році на світ з'явилася ця церква - шедевр барокової архітектури, зведений за зразком стокгольмської кірхи ім. св.Катерини.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок