Напрям: Тернопіль - Катовіце (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Тернопіль Катовіце

11:15

відправлення

12 год 20 хв
час у подорожі
22:35

прибуття

6

вільних

Тернопіль Катовіце

18:40

відправлення

11 год 30 хв
час у подорожі
05:10

прибуття

10

вільних

Тернопіль Катовіце

16:15

відправлення

10 год 10 хв
час у подорожі
01:25

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Тернопіль-Катовіце


Подорож за маршрутом Тернопіль-Катовіце вас порадує, якщо перевізником обрати «East West Eurolines». На цьому сайті ви можете купити квиток онлайн на автобуси нашої компанії всього за пару хвилин.
 

Автобус Тернопіль-Катовіце
 

На сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів до Європи і Україною, зможете ознайомитися з нашою ціновою політикою, актуальними акціями та програмою лояльності. Наші автобуси - сучасний туристичний транспорт, з комфортабельними салонами, інтернетом і кондиціонерами. Автобуси регулярно проходять технічний контроль, тому вам гарантована безпечна і приємна поїздка.
 
Ви можете як попередньо забронювати безкоштовно, так і відразу купити квиток, сплативши будь-яким зручним способом. Проїзний документ ви отримаєте в електронному вигляді, і його потрібно роздрукувати перед посадкою в автобус.
 

Катовіце


Катовіце - місто в південній частині Польщі, науковий, культурний, промисловий і економічний центр регіону. Також він затребуваний як транспортний вузол: поруч з містом знаходиться міжнародний аеропорт Катовіце, в межах міста - великий залізничний вокзал, а трамваєм звідси можна поїхати в будь-яке місто Сілезького воєводства.
 
Катовіце широко відомий регулярними кібеспортивними чемпіонатами, торговими ярмарками і розвиненою промисловістю - в місті є кілька шахт для видобутку вугілля, металургійні заводи і сталеливарний цех.
 
На території колишньої шахти розташовується одна з найяскравіших пам'яток Катовіце - Сілезький музей, що складається зі скляних конструкцій, і максимально використовує підземні ходи шахти. Тут можна ознайомитися з польським мистецтвом та історією.
 
 
 
 
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок