НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Тернопіль-Ряшів


Для подорожі до іншої країни потрібно уважно підійти до вибору перевізника, адже саме він буде відповідати за безпеку і комфорт в дорозі. Зверніть увагу на East West Eurolines. У нас великий досвід міжнародних автомобільних перевезень, сучасні комфортабельні автобуси і доступні ціни на квитки.
 

Автобус Тернопіль-Ряшів


На сайті нашої компанії ewe.ua ви можете знайти розклад рейсів на автобуси, що курсують за маршрутом Тернопіль-Ряшів. Там ви знайдете також відомості щодо актуальних акцій та знижок. Ми пропонуємо сучасний туристичний транспорт, оснащений усіма зручностями. Ми регулярно здійснюємо техконтроль, що гарантує вам безпечну і комфортну поїздку. Фотографії автобусів зберігаються в окремому розділі сайту, де ви можете ознайомитися з моделями з нашого автопарку.
 
Вільне місце в салоні можна спочатку забронювати безкоштовно, а можна відразу купити квиток. Сплатити можна будь-яким способом із запропонованих на сайті. Квиток ми надішлемо вам електронним листом. Завантажте його і роздрукуйте - і все, можна їхати.
 

Подорож до Ряшева

 
Ряшів розташований на південному сході Польщі, майже поруч з українським кордоном. Це місто є великим транспортним центром: тут розташовано залізничний вузол, а недалеко - аеропорт міжнародного значення. У Ряшеві розвинені легка і харчова промисловість, а також машинобудування. Серед тих, хто вивчає російську мову як іноземну, місто відоме як центр русистики, завдяки чому тут багато студентів по обміну. Однак тут є що подивитися і туристам.
 
Однією з головних пам'яток є Ряшівський замок, побудований на початку 20 століття на місці стародавнього замку князів Любомирських. Перша споруда на цьому місці з'явилася ще в 16 столітті, а в 20 столітті замок був переобладнаний під в'язницю. Усередині замкових стін розташований літній палац Любомирських. Від старовинного замку сьогодні залишилися тільки башточки бастіонів і ворота вежі, але і цього досить допитливим туристам.
 
Також рекомендуємо відвідати Краєзнавчий музей Ряшева. Одна з його ключових експозицій розташована в підземному туристичному ході під Ринковою площею. Інші цікаві місця:
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок