НАШІ РЕЙСИ

Трускавець-Люблін: на борту - як в казці


Починати далеку, але повну вражень подорож Трускавець-Люблін найкраще з рейсу East West Eurolines. Ми гарантуємо комфорт та безпеку в дорозі і кращі пасажирські умови.

Автобус Трускавець-Люблін


Цінуєте комфорт пасажирських перевезень і мрієте про першокласний сервіс? Тоді ви звернулися саме за адресою. Наша компанія всебічно піклується про пасажирів. Тільки справний транспорт від відомих світових виробників, на борту якого так само комфортно, як в бізнес-класі літака. Скажіть «ні» деренчанню і заколисуванню на борту, задушливим салонам і нудьзі тривалих переїздів. Наші салони оснащені кондиціонером, м'якими і ергономічними кріслами, власною роздачею Wi-Fi і розетками для зарядки гаджетів. Ретельно продумані маршрути скорочують час в поїздці до мінімально можливого.

Забронювати безкоштовно і купити квиток на рейс Трускавець-Люблін ви можете прямо на сайті, попередньо вивчивши розклад. Наші рейси йдуть кожен день в різних напрямках, так що вибрати дату, час і умови поїздки ви зможете самі.

Ввічливі та кваліфіковані співробітники завжди раді проконсультувати вас і надати необхідну допомогу. Водії - справжні професіонали своєї справи. Стан автобусів перевіряється перед кожним рейсом, що дозволяє уникнути неприємних несподіванок у дорозі. Добирайтеся до Любліна з задоволенням!


Люблін: гостинність і чистота польського містечка


Архітектура Любліна витримана в кращих польських традиціях. Особливо споконвічний польський колорит помітний в Старому місті. Неодмінно відвідайте Кафедральний собор і поцікавтеся у місцевих жителів легендою Коронного Трибуналу.

Люблінські парки, озера і заповідники, ніби магніт, приваблять вас своєю неповторною природою - тут хочеться залишитися назавжди.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок