НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Умань - Гданськ


Шукаєте відповідального і надійного перевізника для поїздки до Польщі? Ваш порятунок - це фірма «East West Eurolines». Ми є перевізником з великим досвідом роботи в своїй сфері, і пропонуємо поїздку сучасним комфортабельним транспортом. На сайті ви можете купити автобусні квитки на потрібний рейс онлайн всього за пару хвилин.


Автобус Умань - Гданськ


Наші автобуси оснащені Інтернетом і кондиціонерами, а також іншими зручностями. Вони регулярно проходять техконтроль, тому ви можете бути впевнені в безпеці своєї поїздки.

У розкладі рейсів на сайті ewe.ua ви знайдете ціни на квитки та іншу важливу інформацію: про актуальні акції та знижки. У нас є програма лояльності, завдяки якій ви можете економити до 25% від вартості замовлення.

Щоб купити квиток, вам знадобиться заповнити форму з особистими даними на сайті. Ви можете попередньо забронювати безкоштовно місце, з подальшою своєчасною оплатою. Оплатити замовлення можна онлайн або готівкою.


Гданськ


Гданськ, або Данциг - місто на узбережжі Балтійського моря, великий порт і промисловий центр. У середньовіччі, після набігів тевтонців, місто стало міжнародним культурним центром, так як тут жили і німці, і поляки. Це відбилося і на архітектурі Гданська. Тут зберіглося безліч старовинних будівель. Наприклад, архітектура Старого міста датується 13-16 століттями. Найвідомішими пам'ятками Гданська є:
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок