НАШІ РЕЙСИ

Вроцлав - місто небачених багатств

 
Вроцлав не з тих міст, про які це можна подумати в першу ж секунду, але поїздка туди може змінити все ваше життя! А раз так - здійснювати її потрібно, ретельно підготувавшись і подбавши про всі умови поїздки. Найпростіше в такому випадку звернутися до компанії «East West Eurolines». Ми гарантуємо вам комфортну подорож!
 

Автобус Умань-Вроцлав

 
Вас чекає автобус з можливістю доступу в Інтернет, з кондиціонером та іншими зручностями. Адже в першу чергу ми дбаємо про зручність пасажирів. На нашому сайті ewe.ua ви знайдете розклад рейсів з цінами на квитки, а також інформацію про актуальні акції та нашу програму лояльності. Місце в салоні можна попередньо забронювати безкоштовно. А можна відразу купити квиток, сплативши зручним способом.
 

Дивовижний Вроцлав

 
Вроцлав - це одне з найстаріших міст на всій території Польщі. Однією з його найяскравіших пам'яток є «малолюдки» - гноми, які виконують бажання. На сьогоднішній день у Вроцлаві встановлено близько двох сотень їх мініатюрних статуй і зображень. І кажуть, якщо ви знайдете кожного з них, гноми подарують вам казкове багатство.
 
Вроцлав - одне з найчарівніших місць у сучасній Польщі. І одне з найсучасніших місць в Польщі чарівній! Тут проходить фестиваль сучасного мистецтва, найбільший у Східній Європі, регулярно проводяться концерти світових зірок та інші заходи, а також надаються широкі можливості для навчання і побудови кар'єри. І щоб побачити все своїми очима, вам потрібно тільки купити автобусні квитки Умань-Вроцлав!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок