Напрям: Вінниця - Гданьск (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Вінниця Гданьск

13:00

відправлення

26 год 45 хв
час у подорожі
14:45

прибуття

18

вільних

Вінниця Гданьск

09:00

відправлення

23 год 20 хв
час у подорожі
07:20

прибуття

5

вільних

Вінниця Гданьск

09:50

відправлення

26 год 30 хв
час у подорожі
11:20

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Вінниця-Гданськ

 
Запорука вдалої і приємної поїздки - хороший транспорт і надійний перевізник. «East West Eurolines» - компанія з багаторічним досвідом в сфері пасажирських перевезень. У нас на сайті ви знайдете рейси Україною та до Європи, і зможете всього за пару хвилин купити квиток на автобус.
 

Автобус Вінниця-Гданськ

 
Вас чекає безпечна і приємна поїздка, так як у наших автобусах є кондиціонери, Інтернет і інші зручності, а сам транспорт регулярно проходить технічний контроль.

На сайті ewe.ua ви побачите розклад рейсів за маршрутом Вінниця-Гданськ, а також інформацію про актуальні акції та нашу програму лояльності - з нею можна економити до 25%.
 
Ви можете попередньо забронювати безкоштовно місце в салоні і здійснити оплату пізніше, протягом терміну резерву, а можете купити квиток відразу. Сплатити можна самими різними способами: як онлайн, так і готівкою. Головне - не забудьте роздрукувати електронний квиток, який ми вам надішлемо.
 

Вільне місто Данциг


Гданськ - колишній камінь спотикання між поляками і німцями, незалежний член Ганзейського союзу, а також в минулому привід для війни. Багате, привабливе торгове місто завжди прагнуло бути незалежним від держави і церкви, залишатися нейтральною територією для купців і ремісників. Саме такий статус місто мало в Середньовіччі і в епоху Ренесансу, і навіть після Першої світової війни воно не належало формально ні Німеччині, ні Польщі, залишаючись під протекторатом Ліги Націй. Незважаючи на його бурхливу історію, в Гданську залишилося чимало пам'яток - Золотий будинок, Зелені ворота, Крулевський тракт. Архітектурна пишність відсилає туристів до епохи Ренесансу. Приїжджайте до цього прекрасного північного міста на березі Балтійського моря - ви будете ним зачаровані!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок