Напрям: Вінниця - Краків (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Вінниця Краків

13:00

відправлення

15 год 50 хв
час у подорожі
03:50

прибуття

10

вільних

Вінниця Краків

09:50

відправлення

15 год 20 хв
час у подорожі
00:10

прибуття

10

вільних

Вінниця Краків

10:10

відправлення

15 год 00 хв
час у подорожі
00:10

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Їдемо з Вінниці до Кракова

Подорож за маршрутом Вінниця-Краків буде дійсно приємною, якщо купити квиток саме в компанії «East West Eurolines». Цей перевізник прагне, щоб у кожному автобусі був максимально високий рівень комфорту. Крім того, інтерфейс на сайті дуже зручний, і ви без особливих складнощів зможете оформити замовлення.

Автобус Вінниця-Краків

Хіба не чудова думка - сісти на автобус, в якому й кондиціонери працюватимуть, й спинки сидінь відкидатимуться, й Інтернет ловитиметься? А наша компанія, як за маршрутом Вінниця-Краків, так і за всіма іншими, пропонує саме такий комфорт, не кажучи вже про сервіс. Досить завантажити розклад на сайті, і ви зможете швидко перейти до того, щоб спочатку забронювати безкоштовно потрібний вам квиток, а потім й оплатити його. Оплата можлива як в Інтернеті, так і в банках та терміналах. У будь-якому випадку ми надішлемо вам електронний квиток, і його залишиться тільки роздрукувати перед поїздкою до Кракова.

Їдемо в місто драконів!

Технічно - одного дракона, вавельського смогу. Вавельського - бо спить він, за легендою, під знаменитим Вавельським замком - тим самим, де колись здійснювали коронацію польських спадкових принців. А смогу – бо смогом по-польськи всього лише називається дракон. Але по всьому місту ви зустрінете ще безліч драконів. В основному – в сувенірних крамницях і в ярмаркових торговців. А ще можна спуститися в «Дірявий казан», і там напевно ви теж побачите драконівську тему.
Щоб не гнівити сплячого дракона, приїжджайте до Кракова з комфортом, на швидкому автобусі нашої компанії. І неважливо, їдете ви до міста як турист, трудовий контрактник, студент, або у вас просто квиток на лоукост, який вилітає з Кракова. Все одно приїжджайте до Кракова, а транспортні клопоти з радістю візьме на себе наша компанія.

Помилка

Ок
Відміна
Ок