Напрям: Вінниця - Варшава (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Вінниця Варшава

09:00

відправлення

15 год 30 хв
час у подорожі
23:30

прибуття

6

вільних

Вінниця Варшава

09:00

відправлення

15 год 25 хв
час у подорожі
23:25

прибуття

1

вільних

Вінниця Варшава

06:00

відправлення

19 год 25 хв
час у подорожі
00:25

прибуття

10

вільних

Вінниця Варшава

09:50

відправлення

17 год 00 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток у напрямку Вінниця-Варшава

Багатьом сьогодні потрібно поїхати за маршрутом Вінниця-Варшава! Автобуси, які ходять за цим напрямком, далеко не завжди пропонують хороші умови поїздки. На щастя, є компанія «East West Eurolines», яка подбає про те, щоб ваша подорож пройшла якнайкраще! Так що можна сміливо купити квиток!

Автобус Вінниця-Варшава

У хороших автобусах, які представлені на всіх без винятку рейсах компанії «East West Eurolines», ви обов'язково знайдете і кондиціонер, і Інтернет, і відмінний сервіс. При цьому зручний сервіс представлений і на сайті нашої компанії! Розклад містить як час, в який автобуси відправляються і прибувають, так і знижки на запропоновані за маршрутом Вінниця-Варшава варіанти. Ви можете забронювати безкоштовно квиток на будь-яке вподобане вами місце в салоні! А ще компанія «East West Eurolines» піклується про різноманітність методів оплати. Ви можете оплатити як онлайн, так і офлайн - в банку або через термінал. Все, що вам потрібно - це вибрати для собі рейс за часом, оплатити, а потім роздрукувати електронну версію квитка! І можна їхати в столицю Польщі!

Їдемо до Варшави!

Варшава в наш час приваблює багатьох. По-перше - тих, хто планує подорож лоу-костом. Компанії такого типу до України поки не дуже дійшли, і простіше часом доїхати до тієї ж Варшави, а потім за смішні гроші летіти далі в Європу.
 
По-друге - тих, хто хоче в Варшаві вчитися або працювати. Адже в цьому місті безліч вузів, які завжди раді українським студентам, і багато робочих місць для трудових контрактників, яким будуть непогано платити!
 
І, по-третє, в Варшаву їде досить багато туристів. Вони з цікавістю вивчають відбудований після війни в стилі сталінського постампіра центр міста. З радістю заглядають в Старе місто, і захоплюються «пряниковими будиночками»! Варшава - місто контрастів, і при цьому сучасний мегаполіс, де є куди сходити і на що подивитися - ось він туристів і радує.

З якою метою б ви не їхали до Варшави - ми з радістю допоможемо вам дістатися туди з максимальним комфортом і задоволенням!
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок