Напрям: Вінниця - Вроцлав (25 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Вінниця Вроцлав

13:00

відправлення

20 год 00 хв
час у подорожі
08:00

прибуття

11

вільних

Вінниця Вроцлав

09:50

відправлення

17 год 00 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

10

вільних

Вінниця Вроцлав

09:50

відправлення

17 год 00 хв
час у подорожі
01:50

прибуття

10

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Купити квиток Вінниця - Вроцлав

 
«East West Eurolines» - компанія з величезним досвідом роботи на ринку пасажирських перевезень. У нас сучасний комфортабельний транспорт і доступні ціни. Купити квиток на наш автобус ви можете прямо зараз, у нас сайті - всього за пару хвилин.
 

Автобус Вінниця - Вроцлав

 
Наш автопарк - це європейські автобуси, оснащені Інтернетом, кондиціонерами та іншими зручностями для далекої поїздки. Вони регулярно перевіряються на справність, тому ваша подорож буде безпечною і приємною.
 
На сайті «East West Eurolines» ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію про поїздку: розклад рейсів, ціни на квитки, наявність акцій і знижок. Ви можете обрати, в який час вам буде найзручніше їхати, та забронювати безкоштовно місце або відразу оплатити квиток, якщо впевнені в своєму виборі.
 
Оберіть зручний спосіб оплати. Сплачений квиток буде висланий вам файлом на електронну пошту, і його потрібно роздрукувати. З цієї роздруківкою ви зможете сміливо сідати в автобус.
 

Вроцлав

 
Вроцлав - місто гномів. Вони тут всюди - намальовані, скульптурні... Поширена забава туристів – гуляти містом і рахувати гномиків, яких в історичному центрі близько 200. За легендою, якщо знайти їх всіх, то багатство не за горами. Однак таке проведення часу буде мати ще й іншу мету - знайомство з архітектурою і пам'ятками Вроцлава. Кажуть, панорама міста - найкрасивіша в Європі. Можливо, справа в тому, що Вроцлав - місто водних каналів, мостів і парків, а можливо, справа в архітектурі. Ось перелік місць, які варто тут відвідати:

Помилка

Ок
Відміна
Ок