НАШІ РЕЙСИ

Прямий і зручний автобус Варшава-Долина

Будучи невеликим містечком в Івано-Франківській області, Долина є ледве чи не ровесницею Варшави. Її багатовікова слава пов'язана з соляним промислом, а сучасникам вона відома нафтовидобувною промисловістю. Тому, незважаючи на скромні розміри Долини, її значення для країни важко переоцінити. Знаходячись у серці українського карпатського регіону, вона зазвичай виявляється транзитним для туристів містом. На сайті East West Eurolines ви можете купити автобусні квитки в Долину всього за пару хвилин.
 

Швидко і просто купити квитки

 
Забронювати безкоштовно місця на автобусному рейсі в Долину зовсім не складно, навіть перебуваючи за кордоном. Досить на сайті компанії East West Eurolines ввести у пошукову форму напрямок Варшава-Долина, і розклад руху всіх рейсів за цим маршрутом буде тут же надано.
 

Долина: бувальщина і факти


Видобуток солі почався тут ще в X столітті. Згідно з легендою, місцевий князь Андрійович відправив пастухів у гори зі своїми стадами. Однак недбайливі працівники не встежили за худобою, і вівці втекли від них. Переслідуючи їх, один із слуг набрів на річку, береги якої були густо вкриті сіллю. Але вже на наступний день знайти заповітне містечко не вийшло. Були принесені багаті жертви Перуну, і вдача посміхнулася людям. З тих пір бере початок солеваріння. За часів Польщі, в XV столітті, саме солеваріння послужило підставою для присвоєння поселенню статусу і прав вільного коронного міста.

У 19 столітті австрійці будували в цьому регіоні залізницю, і в результаті архітектура історичного центру Долини надбала характерних для австро-угорської провінції рис.

Пам'ятками Долини є:

Помилка

Ок
Відміна
Ок