НАШІ РЕЙСИ

Рейс Варшава-Калуш

 
Поїздки українців до Польщі з метою туризму та у справах з кожним днем ​​набирають популярність, і зворотні рейси також користуються все зростаючим попитом. Калуш - один з багатьох населених пунктів Івано-Франківської області, куди можна дістатися з Варшави без пересадок. Його багатовікова історія і вигідне розташування в оточенні мальовничих карпатських гір і долин потенційно привабливі не тільки для громадян України, а й для іноземних туристів.
 

Своєчасно і вигідно купити квитки

 
Перебуваючи за кордоном, зовсім не обов'язково заздалегідь шукати касу автовокзалу. Обрати надійного автоперевізника в XXI столітті набагато легше в інтернеті. Багаторічний досвід на ринку пасажирських перевезень, справність кожного автобуса і точне дотримання графіку руху - характеристики, за які цінують нашу компанію East West Eurolines. Розклад рейсів Варшава-Калуш є на сайті компанії ewe.ua в будь-який час доби, і забронювати безкоштовно потрібну кількість місць легко, не залишаючи улюблений диван.
 

Привабливість Калуша


Калуське пиво і в наші дні продовжує прославляти це древнє місто, перші згадки про яке датуються XIV-XV ст. Місцеве населення промишляло пивоварінням, видобутком солі, різьбленням по дереву і навіть литтям дзвонів. Іконостаси XVII-XVIII століть, створені тутешніми майстрами, широко розійшлися всією Галичиною. А дзвіниці шедеври династії Фельчинських можна відшукати навіть у США.

У 1545 році в місті з'явився замок. Це був потужний оборонний комплекс, окремі частини якого були пов'язані підземними тунелями. Сучасна річка Млин була створена тоді ж для додаткового захисту фортеці. Своє ім'я вона отримала завдяки підприємливим місцевим жителям, що забудували її береги водяними млинами. До наших днів, окрім музейних артефактів і назв вулиць, нічого не залишилося від колишньої фортифікації - її зруйнували після поділу Речі Посполитої.

В австро-угорський період на зміну дерев'яній забудові прийшла цегляна, а після виявлення газових родовищ у Калуші з'явилося вуличне освітлення. Саме тоді були побудовані кам'яні церкви святого Валентина і святого Михайла, в наш час - найяскравіші калуські пам'ятки.
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок