НАШІ РЕЙСИ

Панорами і польоти у Франкфурті-на-Майні


Візитною карткою міста є його хмарочоси, тому найкращим атракціоном для туристів є огляд міста з оглядових майданчиків.


Автобус Житомир - Франкфурт-на-Майні


Обрати ракурс для зйомки вам допоможе Google Earth, а обрати відповідний рейс Житомир - Франкфурт-на-Майні - наш сайт. Тут ви знайдете розклад рейсів і всю необхідну інформацію про квиток на автобус.

Обирайте автобус для поїздки у Франкфурт-на-Майні. Це зручно, сучасно і дешево. Те, що потрібно, щоб зберегти гроші для огляду шикарного міста. Пам'ятайте, що Франкфурт-на-Майні - це ще й фінансова столиця, тут вміють рахувати гроші.

Якщо не можете визначитися з датою, краще попередньо забронювати безкоштовно місце в салоні. Ви завжди можете викупити свій автобусний квиток Житомир - Франкфурт-на-Майні до закінчення терміну резерву.


Види міста


За часів Другої світової війни місто було значно поруйноване, однак зараз проходить багато різних відновлювальних робіт, і Франкфурт-на-Майні повертає собі приголомшливий вид. Почніть огляд з Ратуші, віддавши данину поваги зображеним на її фасаді імператорам: Фрідріху Барбароссі, Карлу IV, Максиміліану II і Людвігу II. Вінчає композицію статуя богині правосуддя - символ міста.

Але ж ми-то знаємо, що справжнім символом міста є його хмарочоси. Обирайте собі ідеальні ракурси для зйомок за допомогою 3D-моделей великих будівель, запам'ятовуйте точку і робіть ідеальні фотографії навіть без допомоги фотошопу.

Оглянути місто зверху також можливо. Для цього діють два оглядові майданчики: один на Головній вежі, інший - у вежі-олівці. Звичайно ж, оглядовий майданчик в центрі міста, на 54 поверсі Головної вежі - найважливіший. Приходьте сюди і вдень, і ввечері - знімки будуть чудові. І поки ви йдете до башти, будьте обережні: на траві можуть спокійно відпочивати місцеві кролики, тому не зачепіть тваринок.

На жаль, Старого міста практично не залишилося, і тільки по фотографіях можна зрозуміти, яким був Франкфурт-на-Майні до бомбардувань. Побачити Старе місто з висоти пташиного польоту можна в Історичному музеї. Відразу за церквою Св. Миколая знаходиться детальна модель Старого міста. Звичайно ж, це не те ж саме, що побачити своїми очима, проте можна отримати уявлення щодо різниці між старим і сучасним Франкфуртом.
 
 

Помилка

Ок
Відміна
Ок