Напрям: Житомир - Краків (23 березня)

Маршрут Час Місця Ціна

Житомир Краків

08:00

відправлення

13 год 45 хв
час у подорожі
20:45

прибуття

24

вільних

Житомир Краків

10:15

відправлення

15 год 00 хв
час у подорожі
00:15

прибуття

17

вільних

Житомир Краків

14:40

відправлення

14 год 10 хв
час у подорожі
03:50

прибуття

18

вільних

Житомир Краків

08:00

відправлення

14 год 00 хв
час у подорожі
21:00

прибуття

3

вільних


НАШІ РЕЙСИ

Шлях з Житомира до Кракова

Автобуси, які курсують за маршрутом Житомир-Краків, бувають різними. Але в компанії «East West Eurolines» всі рейси гарні: рівень комфорту бездоганний, а сервіс на найвищому рівні. На нашому сайті ви зможете легко купити квиток. До того ж у нас багато інших бонусів.

Автобус Житомир-Краків

Інтернет і кондиціонери в автобусі - хіба цього недостатньо, щоб негайно забронювати безкоштовно квиток? Так що ласкаво просимо на сайт автобусного перевізника «East West Eurolines», де ви зможете вивчити розклад. Після бронювання квиток потрібно буде оплатити - і вас дуже порадують знижки! Оплату здійснювати можна будь-яким з перерахованих на сайті способів, як онлайн, так і офлайн. Потім ми надішлемо вам квиток Житомир-Краків на електронну пошту. Роздрукуйте його, і Краків чекає на вас!

Подорож до Кракова

До Кракова приїжджають трудові контрактники – за великими грошима і стабільним життям, студенти – за європейським дипломом і великим майбутнім, туристи – за можливістю полетіти далі в Європу лоукостом і насолодитися її красою за невеликі гроші. Незалежно від мети вашого візиту, варто поглянути на Вавельський замок. Кілька століть тому тут проходила коронація польських принців.
Сьогодні, кажуть, у підземеллях замку спить древній дракон. Той самий «Вавельський смог», на честь якого навіть було названо дракона Смога в «Хоббіті» та «Володарі кілець» Толкіна. Тому в місті продають безліч сувенірів на «драконівську» тему. Ви тільки пройдіться пішохідною зоною історичного центру міста! Там неймовірно красиво.
А наша компанія допоможе зробити «красивою» вашу поїздку до Кракова, під час якої ви, безсумнівно, отримаєте безліч приємних вражень.

Помилка

Ок
Відміна
Ок